Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty][Z19DT] Wymiana termostatu - niezbędne części

Recommended Posts

Cześć, 

planuje na początku czerwca wymianę termostatu. Chciałbym z tym się uporać w jeden dzień - dzień niepracujący wiec potrzebuje z góry wiedzieć jakie części będą mi potrzebne. Płyn planuje wymienić cały więc kupiłem 10l wraz z płukanką. Słyszałem, że warto zaopatrzyć się w opaski - tylko brak tutaj konkretów, jakie to opaski mają być i jakich rozmiarów. No i ostatnią rzeczą jest termostat, Wahler czy Behr? Widziałem kilka postów o tym, żeby brać Wahler - niestety pojawiały się też komentarze o nim że to słaby chiński zamiennik i lepiej brać Behr. Więc który lepiej wybrać?

Prosiłbym o konkretne informacje jakie opaski (rozmiary, ilość), czy jakieś uszczelki poza tą pod termostat oraz Wahler czy Behr

Proszę kontynuować w istniejących tematach.

Ten niestety zamykam.

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP