Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Radio ncdc 2015 rozładowuje akumulator i zacina się po odpaleniu i zgaszeniu (nie zawsze)

Recommended Posts

Witam!

Mam problem w swoim oplu vectra c 2.0, 2004 mianowicie radio potrafi rozładować akumulator do zera w jedną noc i jak gdzieś pojadę to radio działa ale ,np po zgaszeniu i odpaleniu po nawet kilku minutach zacina się i albo się włączy albo jedyne co pomaga to zdjęcie klemy.

Pytanie brzmi miał ktoś taki problem ? Opłaca się to naprawiać czy lepiej kupić nowe ? I czy jak kupie nowe takie same to czy będę musiał to programować ?

Próbowałeś odłączyć radio na jakiś czas i sprawdzić czy aku trzyma?

To pewnie gdzieś radio robi zwarcie i pobiera prąd. Nie sądzę, żeby było opłacalne danie komuś do sprawdzenia i jakaś naprawa. Wydaję mi się, ze lepiej kupić wylogowane. Masz car pass?

Jak nie masz car pass,to próbuj reanimować to Swoje.Chyba wyjdzie taniej.

Edited by darioG73

I tak musisz mieć car pass, żeby zalogować do swojego wyświetlacza/auta. Chyba, że kupisz zestaw z jednego auta.

Jak znasz jakiegoś dobrego elektronika, to jak Kolega @darioG73 napisał. Daj do sprawdzenia, może da się zrobić.

Edited by Cretux

Nie chcę tu pisać jakichś bzdur, bo też tylko gdzieś tam o radiu czytałem, a nie zmieniałem. Pewnie trzeba fejs, żeby indeksy zmienić etc

edit:

Jeśli będziesz chciał zestaw zmienić, to tematy o tym są. Na razie oddaj radio do sprawdzenia jeśli masz możliwość.

Edited by Cretux

Radio samo w sobie działa jak piszesz.Próbuj go jednak ratować,bo to może być pierdoła za jakieś grosze.:)