Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Niedziałająca przednia szyba pasażera - zasilanie chyba dochodzi


Recommended Posts

Witam Szanowne Forum,

mam problem z otwartą przednią szybą pasażera. Od pewnego razu, po całkowitym otwarciu okna, szyba nie chce się podnieść do góry. Podczas próby podniesienia, słychać "klikanie"., a podczas próby opuszczenia, przygasa podświetlenie radia (co by mogło wskazywać na obciążenie - i słusznie). Wygląda na to, że zasilanie i sygnały dochodzą. Co może być przyczyną? Nie wiem, czy wyjmować schowek i dostawać się do wiązki, czy to może problem ze sterownikiem?

Link to post
Share on other sites

Miałem identyczną sytuację nawet dźwięk chyba z silnika po wciśnięciu przycisków miałem taki sami ale nie mam pojęcia jaka była tego przyczyna. Ściągnąłem boczek przejechałem szmatką po prowadnicach i szyba ruszyła i poszła w górę pomogło kilku sekundowe przytrzymanie przycisku do podniesienia szyby. Po kilku dniach sytuacja znowu się powtórzyła i zrobiłem dokładnie to samo i też pomogło. Oddałem samochód do mechanika bo sam nie wiedziałem co jest ale on nie znalazł przyczyny problemu może dlatego że akurat wtedy wszystko działało. Na okres zimy/wiosny nawet nie myślę żeby otworzyć tą szybę bo jak mi się zatrzyma znowu i szybko tego nie ograne i napada do środka śniegu czy deszczu to wtedy będę miał większe zmartwienie. W lecie będę obserwował sytuację ale jak Ty u siebie znajdziesz rozwiązanie tego problemu to daj znać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...
UP