Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Vvectra b 2..0 16V benzyna-płyn chlodniczy

Recommended Posts

Od kilku dni cieknie płyn chłodniczy z przodu samochodu po prawej stronie (strona pasażera). Nie mogę zlokalizować tego wycieku. Chłodnica czy coś innego?. Ostatnio wymieniłem całą magistralę.Proszę o pomoc.

Albo chłodnica, ewentualnie może lecieć z termostatu bądź pompy wody - innych możliwości nie ma

Rozgrzej silnik puki wiatraki się nie załączą później otwórz maskę i obserwuj może uda się namierzyć wyciek lub karton pod auto.

Dzięki zo odpowiedź. Dzisiaj tak zrobię, może uda się namierzyć. Będę w kontakcie. Jeszcze raz dzięki serdeczne. Pozdrawiam

20 godzin temu, Gepard_G napisał:

Albo chłodnica, ewentualnie może lecieć z termostatu bądź pompy wody - innych możliwości nie ma

Dzisiaj spróbuje dokładniej zlokalizować ten wyciek. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Ty tak poważnie pytasz? Kolego masz auto przed sobą, to nie możesz sprawdzić skąd Ci kapie? Tym bardziej, że widzisz plamę. Inni nie mają tak łatwo przy ubywającym płynie, a mamy po kartce Ci stwierdzić? :D A jak masz utrudniony dostęp, to kanał, albo podnośnik.

3 minuty temu, Cretux napisał:

Ty tak poważnie pytasz? Kolego masz auto przed sobą, to nie możesz sprawdzić skąd Ci kapie? Tym bardziej, że widzisz plamę. Inni nie mają tak łatwo przy ubywającym płynie, a mamy po kartce Ci stwierdzić? :D A jak masz utrudniony dostęp, to kanał, albo podnośnik.

Poważnie bo nie mam kanału ani podnośnika. Została mi tylko wizyta w serwisie a dzisiaj to niebezpiecznie dla mnie bo jestem w grupie ryzyka. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam  serdecznie.

To stań gdzieś na suchym, odpal silnik, otwórz maskę i obserwuj skąd kapie. Przyjrzyj się przewodom, które wchodzą w chłodnicę. Mi w OB X20XEV plastik pękł u góry jak przewód wchodzi i przepuszczało.

11 minut temu, Cretux napisał:

To stań gdzieś na suchym, odpal silnik, otwórz maskę i obserwuj skąd kapie. Przyjrzyj się przewodom, które wchodzą w chłodnicę. Mi w OB X20XEV plastik pękł u góry jak przewód wchodzi i przepuszczało.

Dzięki, tak zrobię jak radzisz, może coś zobaczę.

@zzsibiZ Twojego rysunku ewidentnie podejrzana jest chłodnica,przyjrzyj się bacznie jej z tej strony.

P.S.Swoją drogą,spoko szkic.Mi by się nie chciało.:)

To na koniec doradzę. Kolego @zzsibi nie kupuj czasem używanej. Ja kupiłem, to krótko pojeździłem, bo była zakamieniona. Od razu kup nową.

6 minut temu, zzsibi napisał:

Temat zamknięty.

To zamykam

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP