Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Odnowa lakieru listwy boczne itp

Recommended Posts

Witam chciałbym odświeżyć swoją Viki ale problem leży w tym że nie wiem jaki lakier,zaprawke wybrać. Chodzi mi głównie o listwy na drzwiach bo te od uderzeń aż są czarne. Próbowałem znaleźć lakier po kodzie ale nic nie udało mi się znaleźć w typie wyciągnij i maluj. Mój kod lakieru z158/2fu. Może ktoś z was zna jakiś sposób aby to zrobić i żeby wyglądało to po prostu ładnie i pasowało do reszty.

Jeśli chodzi o zaprawki to ja biorę coś takiego.Nie ma problemu z doborem.

20210308_170036.jpg

Ja do Z157 używałem ori. One są w pędzelkach

https://sklep.dixi-car.pl/lakier-zaprawkowy-star-silver-p-421.html

Tylko to jest faktycznie do drobnych korekt. Do większych, to może coś takiego

https://archiwum.allegro.pl/oferta/duzy-zestaw-podklad-baza-klar-3xspray-opel-z158-i7699692605.html

No te moje mają spokojnie średnicę 5mm ale zobaczę pierw na jakiś mniejszych dzięki wielkie za pomoc

Jeśli sprey, to uzupełnienie ubytków konieczne,żeby to jakoś wyglądało.Sprey z listwą drzwi powinien sobie poradzić.Coś większego to tylko dobór lakieru w mieszalni i pistolet lakierniczy.

@Cretux Te z mojej fotki też są z pędzelkiem i koszt 12 zeta.:)

Edited by darioG73

@Cretux Krzysiu jak dla mnie nie ma różnicy.Więc po co przepłacać,ale ja wiem że Ty preferujesz wszystko co ori.:D

Ja kupiłem do drobnych zaprawek. A przyznam się szczerze, że z mojej winy, bo karcherem dałem ostro w pewnych miejscach i delikatnie gdzieś odeszło.

Miałem parę obić parkingowych właśnie na listwach drzwi i powiem,że lakier do zaprawek bardzo dobrze to maskuje.