Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Followers 0
Mpan

Cieknie z maglownicy!

3 posts in this topic

Witam! Podczas wymiany drazka kierowniczego mechnik stwierdzil maly wyciek oleju z przekladni kierowniczej wlasnie od strony drazka, czy powwinienem juz zbierac kase na nowa maglownice? czy jeszcze jakis czas pojezdze, kiedy na allegro znalazlem jakis specyfik do ukladu wspomagania podobno uszczelnia drobne wycieki czy ktos z kolegow uzywal takiego wynalazku???

0

raczej nić z uczelnienia przyjdzie zima i wtedyk się zacznie!płyn tenże po wycieku pozostawi pustę w pompie i po pompie! Poszukać poszperać pomyśleć moje dewiza jak chodzi o Vectre bo wywalić za przekładnie trzeba jakieś 300-700 zł

czy to naprawdę jest wyciek z przekładni? możę majester pomylił wyciek spod wybieraka, ja tam miałem i wszystko było obrzygane olejem (czerwony taki sam kolor jak w układzie kierowniczym)

0

niestety ziomku szykuj kase na przekładnie regenerowana koł 1000 pln lub regeneracja koło 500 600 pln niestety nic niezrobisz kompletnie nic mam tosamo

0