Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]Poziomowanie XENONÓW

Recommended Posts

Witam, szukałem odpowiedzi na forum ale po przeczytaniu kilku postów postanowiłem napisać....

Od kilku dniu borykam się z problemem samopoziomowania reflektorów ( mają doświetlanie zakrętów oraz skręcają przy skręcie ) 

Problem jest taki, po odpaleniu auta światła same się ustawiają ( góra-dół, prawo lewo ) podczas jazdy na nierównościach, jazdy prosto i przy skręcie w lewo a nawet podczas kręcenia kierownicą na postoju prawo-lewo wszystko jest OK, problem pojawia się podczas skrętu w trakcie jazdy w PRAWO - zaczyna migać kontrolka pomarańczowa, problem ustaje podczas zatrzymania się i wyłączenia i włączenia silnika po czym ponownie powraca podczas wspomnianego już skrętu w prawo....

Dwa miesiące temu ( w grudniu ) przez dwa dni był ten sam problem po czym pewnego ranka zniknął i miałem spokój lecz problem powrócił kilka dni temu... 

Zdjęcie poglądowe o jaką kontrolkę mi chodzi.   

Byłem u dwóch mechaników i rozłożyli ręce....  POMOCY 

KONTROLKA.bmp

Edited by arcziarczi
1 godzinę temu, arcziarczi napisał:

Witam, szukałem odpowiedzi na forum ale po przeczytaniu kilku postów postanowiłem napisać....

Temat jest jak byk :)

pisz (poczytaj) juz w istniejącym bo ten zniknie niebawem

odczytaj błędy jak się uda najlepiej op-com

Edited by Rysu
5 minut temu, Rysu napisał:

Temat jest jak byk :)

pisz (poczytaj) juz w istniejącym bo ten zniknie niebawem

odczytaj błędy jak się uda najlepiej op-com

Oooooo... dzięki, zaraz sobie sprawdzę :) ( nie zauważyłem tego posta, to chyba przez zmęczenie )

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP