Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Vectra c 2003 GTS problem z alarmem

Recommended Posts

Witam. Szukałem działałem ale sobie nie poradziłem.

Problem jest następujący. 

Vectra c GTS 2003 2.2 147km

Przez kluczyk w pilocie uzbroiłem alarm. Dioda miga na alarmie. Okrogle coś pod radiem. Wbudowane w przycisk nieaktywny. Możliwe że alarm zabudowany w aso. Pompa paliwa nie działa. Alarm wyje po przekręceniu kluczyka w pozycji zapłon. Auta nie idzie odpalić. 

Historia auta. 

Od jakiegoś momentu przestał mi działać tempomat, nie można było go włączyć, Zielona ikonka się zalanczala i hasła i tempomat nie działał. opcom wywalał błędy gdzie po szukaniu w forum wyszło na jak ze cim pada. Standardowe błędy przy awarii modułu cim.  Od jakiego czasu kluczyki zamykały centralny zamek ale nie otwierały drzwi. Loteria raz wszystko działa raz nie. Jeśli pilot nie otwierał drzwi otwierałem z kluczyka. Ostatnio pilot nie otwierał ani nie zamykał dzwi. Olałem temat i zamykałem i otwiralem kluczykiem. 

Problem

Dziś chciałem otworzyć wiki ale pilot nie reagował. Włożyłem kluczyk do drzwi i chciałem otworzyć drzwi,zamek zamarzł -10stopni, w momencie otwierania nacisnolem przycisk zamykania i aktywowałem alarm. Od tego momentu nie mogę dezaktywować alarmu. Przekręcam dwa razy kluczyk... Otwierają się drzwi kierowcy.. Wysztkie drzwi. Ale alarm się nie dezaktywuje. Po włożeniu kluczyka do stacji alarm zaczyna wyć. Pompa paliwa nie działa auto nie odpala. Próbowałem opcom-em usunąć kluczyki i dodać nowe używane.. Próba udana. Ale nie idzie jak przed awaria odtworzyć ani zamknąć drzwi. Pilot nie reaguje, dioda na pilocie mruga przy naciśnięciu. 

Usunolem opcomem w imobilajzer stare kluczyki i dodałem nowe używane. Po przekręceniu kluczyka nie wyświetla się bloka IMO na wyświetlaczu.  pompa paliwa nie działa wiki nie odpala. Kluczyki nie otwierają drzwi ani nie zamykają. 

Ręce opadają nie mam pomysłu co jest nie tak. Klucz otwiera drzwi zagary się oświetlają brak blokady IMO na wyświetlaczy pompa paliwa nie reaguje wiki nie odpala. 

Moderator prosił Cię o edycję tytułu tematu postu a nie pisanie drugiego takiego samego... Poza tym piszesz, że doszedłeś do tego, że pada Ci CIM ale olałeś temat i nic nie robiłeś, żeby naprawić... A teraz zdziwienie... Nie rozumiem takiego podejścia do tematu... Błędy jakieś są? Wróżyć można z fusów, albo szklanej kuli...

Edited by oriencik

@oriencik no nie mów:),przecież kolega dopisał do tytułu "problem z alarmem":D

Kolego @kuman82 miałeś zmienić temat, a nie pisać nowy. I poza tym w złym dziale znowu napisałeś. Jeszcze raz przeniosę, a kolejne będą szły do kosza.

Druga sprawa jak Kolega @oriencik napisał, odczytaj błędy i je podaj, bo pewnie problem był omawiany. Rozpisałeś się tyle, a podstawowej rzeczy nie zrobiłeś.

Witam. Przepraszam za błędy w poście to mój pierwszy post. Zawsze wolę szukać niż zakładać nowy. Problem rozwiązany. Błędów nie było. Problemem był niesychronizowany klucz. 

Proszę o zamknięcie tematu. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP