Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]Dodanie AUX do radia poprzez zmianę schowka z fabrycznym gniazdem

Recommended Posts

Witam, temat AUX'a wałkowany jest od dawna i być może ten wątek już się kiedyś pojawił, ale nie potrafiłem go nigdzie odszukać 😕

Chodzi mi o zmianę schowka/półki w Vectrze C (polift kombi, 2007 rok) na taki, gdzie fabrycznie jest zamontowane gniazdo AUX. Wiem że niektóre wersje są w takie cudo wyposażone (chodzi mi o coś takiego jak na zdjęciu poniżej). 

Jestem kompletnym laikiem, stąd pytanie, czy jest w ogóle szansa, żeby przez zmianę zwykłego schowka na ten z gniazdem i podpięcie elektryki do radia dodać sobie tę opcję? Czy może nie jest to takie proste i piękne, jak się wydaje? 😆

Dodam że radio jakie w tym momencie mam to CD 70 NAVI.

SCHOWEK-POLKA-KABEL-GNIAZDO-AUX-OPEL-VECTRA-C-LIFT.jpg

Tak, dokładasz AUX do radia, wiazke  fabryczną z wtyczki do radia z AUXem oraz półkę wymienisz , jest temat na forum odnośnie AUX,  poszukaj na forum.

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP