Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

radio dvd90 z astry h do vectry c

Recommended Posts

Cześć

jakiś czas temu wymieniłem cd30 w mojej vectrze na cd70 razem z wyświetlaczem , generalnie bez problemowo op-comem wgrałem zabezpieczenie i wszystko było ok , ale doszedłem do wniosku że fajnie by było dorwać dvd90 z aux i bluetooth , tak też zrobiłem , ale kupiłem wersję z asty h i teraz mam problem , bo radio działa ale sygnalizuje że jest wylogowane a op-com nie potrafi wgrać radia .

p.s. op-com chiński

możecie jakoś pomóc?

Dnia 13.01.2021 o 21:44, Patryk224 napisał:

Cześć

jakiś czas temu wymieniłem cd30 w mojej vectrze na cd70 razem z wyświetlaczem , generalnie bez problemowo op-comem wgrałem zabezpieczenie i wszystko było ok , ale doszedłem do wniosku że fajnie by było dorwać dvd90 z aux i bluetooth , tak też zrobiłem , ale kupiłem wersję z asty h i teraz mam problem , bo radio działa ale sygnalizuje że jest wylogowane a op-com nie potrafi wgrać radia .

p.s. op-com chiński

możecie jakoś pomóc?

Może Ci się wydawać że wszystko ok.

Jak miałeś komplet cd70 z wyświetlaczem  to miałeś wylogowany zestaw lub znałeś pin?

Przypuszczam że nie.Pewno myślałeś że w opcomie wyskoczyła informacja o poprawnym zalogowaniu.

mam piny do każdego radia , ale cd 70 od początku nie zgłaszała błędów , po założeniu zabezpieczenia opcomem na kompie wyświetlił się komunikat że się udało , zobaczę jeszcze za kilka dni bo dojechało mi dvd90 z vectry i zobaczę co mi się z tym uda zrobić

To co pokazuje opcom często mija się z tym co zaprogramował. 

Zawsze się sprawdza w blokach pomiarowych czy jest w stanie dostawy. 

To że radio jest od Astra to nie ma znaczenia. Każde radio z can i fakra będzie działać w VC. Może to być radio od Antary, Corsy itd.