Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Problem z elektryka haka i kierunkami

Recommended Posts

Witam.

Problem dotyczny mojej Vectry c z 2004 roku. Ostatnio byłem podpiąć przyczepę i wszystko działo zawsze dobre(elektryka haka itp). Podpiąlem przyczepe sprawdzilem swiatla dzialaly wszystkie. Po kilku chwilach przy wyjezdzie z bramy nie bylo juz nie bylo ani jednego. Od razu dodam, ze wtyczka lezala w sniegu, przedmuchalem ją, i jak pisalem dzialaly przez chwile, a potem juz nie. Sprawdzilem 2 inne przyczepy ktore staly juz suche i rowniez nie ma zandego swiatla. Co gorsza kierunkowskazy tylko z tylu samochodu czy to lewy czy prawy swieca sie bardzo slabo, ledwo cos widac, kilka slabych, jeden mocny itp. Awaryjne natomiast dzialaja normalnie, nie ma z nimi problemu. 

Obstawialem modul haka, bo mam jeszcze oryginalny ECS electronics z 2004 roku fabryczny, poniewaz zaczal wydawac glosny dzwiek takie pikanie podczas wlaczonego kierunkowskazu.

Ale nie mam jak podmienic, bo nic takiego w internecie nie widze.

czy to oznacza ze musze zalozyc cala nowa instalacje? Czy moze da sie cos zrobic? 

ps. Po wyjęciu modułu kierunki nie dzialają w ogóle. 

68A104AA-9FC3-421F-95F7-396A1AE495B7.jpeg

19FA0956-7E0F-46FF-BFF8-510080806836.jpeg

No,to co widać na foto nie wygląda na oryginalną instalację.Mam oryginalną instalację to moduł wpinany jest w REC.Moduły ECS są modułami uniwersalnymi  i można je montować do każdej marki.