Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Czy warto naprawiać?

Recommended Posts

Witam kolegów,

Nie wiedziałem gdzie konkretnie zakładać temat.

Jeśli to źle miejsce to proszę o przeniesienie.

Mianowicie miałem ostatnio spotkanie z barierkami w drodze do domu. I borykam się z dylematem, sprzedać czy naprawiać.

Wrzucam link do ogloszenia w którym można zobaczyć zdjęcia.

Prosiłbym o jakieś rady, ocenę kosztów.

Chciałbym aby auto jeździło, kwestie malowania na tą chwilę chciałbym olać, to może poczekać.

Wiem że z przodu czeka mnie wymiana lampy, zderzaka, pas przedni jedynie jest delikatnie pognieciony, błotnik do wymiany, całe zawieszenie plus pewnie z tyłu skoro koło poszło w kwadrat?

Ale nie wiem jak kwestia naprawy progu i nadkola z tyłu? Ktoś mi wspominał że musi być nowa ćwiartka..

https://www.olx.pl/oferta/opel-vectra-c-uszkodzona-CID5-IDHTFW9.html

Prosze o porady.

Siema,chcąc to wszystko naprawić na tip top,to ja bym się chyba nie zdecydował.Można co nie co kupić w kolor,ale mimo to i tak jest sporo roboty blacharsko-lakierniczej,no i zawias na pewno ruszony.

Ja również nie decydowałbym się na naprawę. Ale z drugiej strony jeżeli jesteś pewny silnika i przed kolizją wszystko było na tip top to może warto poszukać jakiejś sztuki z uszkodzonym silnikiem za grosze (byle zdrowa buda) i przełożyć? Wtedy masz pewność co do silnika a i z wyposażeniem też możesz przekładki porobić.

No też tak od miesiąca walczę z myślami i chyba najrozsądniej będzie kupić i przekładkę zrobić bo póki co dostaje oferty na max 2500zl za całą tak jak stoi..

No,bo to oferty od handlarzy co sami ogarniają takie tematy,Kupić tanio,zrobić tanim kosztem i sprzedać jak najdrożej.

Jest trochę zabawy,ale za graty więcej byś wziął.:)Kwestia,czy Ci się chce.

Edited by darioG73