Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]Zmiana wyświetlacza plus radio 1 din

Recommended Posts

Cześć. 

Od niedawna jestem posiadaczem Vectry z 2008 roku i planuję małą modyfikację ale nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi na moje wątpliwości 😕

Obecnie mam wyświetlacz gid i radio cd30 mp3. 

W planie mam wymienić wyświetlacz na cid a zamiast fabrycznej jednostki, wstawić swojego pionka p880 PRS. 

Pytanie czy w takiej konfiguracji wyświetlacz będzie działał, co będzie pokazywał i czy da się nim jakkolwiek sterować? 

Dla jasności, zależy mi na informacjach, które wyświetla obecny czyli obsługa klimy, spalanie, godzina i jakieś tam komunikaty. Informacje z Pioneera mają zostać w pionierze, sterowania nim z kierownicy też nie potrzebuję ;)

Druga kwestia to posiadany interfejs. Dysponuję jedynie Autoscannerem z Viakena i nie jestem pewien, czy będzie tu pomocny. 

Za wszelkie rzeczowe informacje będę wdzięczny.

Dodam, że dopiero raczkuję w tym oplowo canowym świecie i póki co, mam jeden wielki mętlik w głowie. Proszę więc o wyrozumiałość i jasny przekaz, bez tajemniczych skrótów itp ;)

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP