Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam forumowiczów .

Na wstępie jeśli ten temat był poruszany lub dałem go do złego działu to przepraszam.

Tak jak.widzicie na filmiku ,auto mam od ładnych kilku lat i nie przypominam sobie by climatronic działał w ten sposób ,sami widzicie że siła nawiewu zmienia się sama podczas zmiany temperatury,tak samo dziwnie wiatrak zwalnia kiedy zmieniam np ogrzewanie z twarzy na grzanie szyby .możecie powiedzieć co jest nie tak ? 

Dziś rano sprawdziłem u siebie i u mnie siła nawiewu nie zmienia się po zmianie zadanej temp. .Mimo wszystko wydaje mi się,że Twój klimatronik działa poprawnie-zwiększasz temp. to klimatronik chce szybciej ogrzać auto.

Mam jeszcze zapasowy moduł klimatronik z poprzedniej VB podmienię i sprawdzę.

Dzięki za info.temat można zamykać .climatronic już działa jak należy .wężyk od podciśnienia jak zwał tak zwał nie był podpięty po ostatniej naprawie chlodniczki oleju i wszystko wróciło do normy .

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP