Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Kontrolka świec żarowych mruga

Recommended Posts

Może z 400km? Na pewno nie więcej, a jeżdżę raczej długie trasy więc okazja na prawdopodobne wypalanie dpf (choć dziwne to, bo przecież jest nowy) była nie raz. 

Auto jeździ nienagannie, dobrze przyspiesza a komputer pokazuje normalne spalanie 0.8 postój / 5-6 trasa czyli nie jest w trakcie procesu wypalania dpf

Dziwne dość. Może czujnik różnicy ciśnień jest zwalony??

Buuuuuu 🤔 w komputerze nie ustawiałem wymiany. Nie wiedziałem, że się to robi. Czy w OP-COM dam radę to zrobić?

Co zaś do błędów to jest jeden, którego nie mogę skasować P0400 "A" przepływ, bo ciągle pojawia się ponownie po skasowaniu a dotyczy układu recyrkulacji i egr. 

A auto jeździ normalnie.

Dzięki za zainteresowanie 😀

• 1 month later...

Jeśli będzie pin potrzebny,to zawoła.

• 4 weeks later...

Dzięki za podpowiedzi 😀 . Więc jest tak, że ustawiłem w OP-COM wymianę DPF na nowy i faktycznie mrugająca kontrolka świec żarowych zgasła i sukces 👍 ..... ale niestety parę dni pojeździłem i kontrolka ponownie zaczęła świecić. Ponowiłem próbę i "powtórka z rozrywki" nie świeciła parę dni i znów świeci 🤨  Auto w dalszym ciągu jeździ nienagannie. Zimny rozruch nawet przy tych ostatnich mrozach też bez problemu. Macie może jakieś pomysły? Pozdrawiam