Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam!

Mój problem polega na tym, że (dużo częściej za drugim odpaleniem, po wcześniejszym parkowaniu ) samo poziomowanie reflektorów się nie powodzi i wyskakuje błąd na zegarach (wrzucam zdjęcie poglądowe z Internetu ).

Co ciekawe, zawsze po przejechaniu kolejnych kilometrów światła się jednak "regulują", najpierw na chwilę się obniżają w dół i potem znowu tak jak były i błąd znika nie ponawijąc się - dopóki nie zgaszę znowu silnika. (Ale też niezawsze)
Gdzie szukać problemu? Jest szansa by się udało to naprawić/ wymienić wadliwą część samemu?

Siema Mirki. Wie ktoś może dokładnie od którego... - H2ObezGMO - Wykop.pl

auto rok ? najlepiej podlaczyc kompa odczytac bledy wtedy mozna cos wiecej powiedziec , moze byc ze konczy sie modul poziomowania , moze ktorys czujnik na wahaczu ...  moze jeszcze cos innego ...  bez wstepnej diagnostyki raczej ciezko bedzie stwierdzic w czym jest problem .

2003 - rok produkcji.

B3415-02 "napięcie zasilające czujnik poziomowania pojazdu przód/tył, napięcie za niskie

nic więcej nie pokazuje, przy próbie usunięcia, podczas aktywnego błędu, coś buczy pod maską, ale błąd się nie kasuje

Dnia 12.12.2020 o 08:23, trawa napisał:

2003 - rok produkcji.

B3415-02 "napięcie zasilające czujnik poziomowania pojazdu przód/tył, napięcie za niskie

nic więcej nie pokazuje, przy próbie usunięcia, podczas aktywnego błędu, coś buczy pod maską, ale błąd się nie kasuje

Pasowalo by sprawdzic polaczenie z czujnikiem.Sprawdzil bym tez jak ramie pracuje czy nie ma oporu na przegubach.

Dnia 12.12.2020 o 09:57, ost32v6 napisał:

Sprawdzales bezpieczniki w UEC ? pod maska ?

tak, wszystko w porządku z ciekawostek to w mojej vectrze brakuje(?) bezpiecznika nr 20, ale 19 juz jest

Brak opisu.

Dnia 13.12.2020 o 08:47, matoslaw napisał:

Pasowalo by sprawdzic polaczenie z czujnikiem.Sprawdzil bym tez jak ramie pracuje czy nie ma oporu na przegubach.

w którym miejscu mam szukać tego czujnika? Mógłbym prosić o jakieś zdjęcie/film/instruktaż?

Czujniki są na lewych wahaczach. 
Miałem podobny błąd i już zakupiłem nowy czujnik a okazało się, że przewody były naruszone i wystarczyło użyć lutownicy i wszystko zaczęło działać.