Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]OP COM v1.99 z chin a Vectra C 2004

Recommended Posts

Witam. Kupiłem OP COM chinskiego z alli dokladnie tego: https://trade.aliexpress.com/order_detail.htm?orderId=8120198354318560

I nie mogę poradzić sobie z odpaleniem tego. Auto to opel Vectra C 2004r. przedlift 1.8 122km. Czy ten OP COM v1.99 nie będzie współpracował z moim autem (złego zakupiłem)? Potrzebuje zczytać błędy, ktoś może napisze co i jak mam zrobić? W ogóle podłączyłem najpierw ten interfejs tam gdzie zapalniczka do gniazda, włączyłem zapłon i zaczęło się od razu mruganie ikonek, jakieś buczenie na zapłonie głośne spod maski... aż się wystraszyłem i od razu to porozłączałem i na szczęści chyba nic nie zepsułem bo jeździ auta dalej. I tu moje pytania:

1) Czy kolejność podłączenia jest ważna? Jeśli tak to jaka jest prawidłowa? Na tym alli express nie ma w sumie żadnej instrukcji krok po kroku co i jak. Boje się znów go podłączyć do auta, żeby czegoś nie rozwalić i nie spalić (zwarcie jakieś czy coś). Czy najpierw muszę op coma podłączyć kablem do lapka, potem odpalić oprogramowanie na lapku i dopiero wtedy tego op coma (podłączonego już do lapka) wpiąć do gniazda w aucie?

2) Dostałem płytkę z taką zawartością jak na foto poniżej:

image.png.30e80e03d3c5fce16467d2d1a5c0c5e4.png

Domyślam się, że interesuje mnie z tej płytki tylko folder OP-COM, a w tym folderze jest to:

image.png.1da7a948a832f3f235d36bd3244207be.png

A w każdym z tych folderów to:

image.png.fdb12a71642398c32fe404bb8527d5f8.png

image.png.a185bcbaf5edab41811f187a99839d56.png

image.png.30244632109bf5c7d6e9298a691890e6.png

Ktoś pomoże jak to ogarnąć na windowsie 10? Czy ten op com v1.99 w ogóle nie jest do mojej vectry i wywalić to na śmietnik? Z góry dzięki i za pomoc. Pozdroo

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP