Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Centralny zamek i alarm


Recommended Posts

Dzień dobry 

Mam taki problem z vc 1.8 z 2003 r centralny działa tylko z kluczyka. Do pilota jest nowa bateria diody działają po naciśnięciu ale nie otwiera ani nie zamyka. Alarm jest jakieś firmy QX nie wiem z takim kupiłem ale jest wyłączony kluczykiem. Po włączeniu stacyjnej zapuka i tyle nic więcej. Zauważyłem ze poprzedni właściciel otwierał samochód drutem bo zniszczona jest uszczelka i porysowany lakier od słupka, jak pytałem to udał glupa. Mnie powiedział ze centralny działa ale bateria padła co wiem ze nie prawda jest. Po podłączeniu pod op com pokazuje ze kluczyk jest zaprogramowany ale facet powiedział ze musze mieć coś pod kierownica wymienione i sygnał się nie zgrywa z kluczykiem. Nie wiem co dalej bo elektronik z kompem nic więcej nie zrobił zapłaciłem 150 zł i jestem w kropce. W skrzynce bezpieczników obok kierowcy jest guzik z kablem od czujnika na gorze szyby w kabinie ale on po prostu sobie leży i jak go wcisnę to pika trzy razy alarm. Ja nie wiem już sam co mogę zrobić żeby centralny z pilota działał wiec może ktoś coś podrzuci jakiś pomysł będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Lepiej jedź do kogoś kto się zna. Wydaję mi się, że tam niezła rzeźba jest. Odezwij się do Kolegów z Twojego oddziału.

Link to post
Share on other sites

Ten typ alarmu QX był dedykowany do Opla. Zakładany w ASO. Jest do niego przypisany kod, który naciska się tym guzikiem w skrzynce bezpieczników, można go dezaktywować lub aktywować. 

Link to post
Share on other sites

Ok dzięki przynajmniej wiem do czego to służy choć i tak nie mam nigdzie zapisanego kodu, spróbuje z fabrycznym 1 1 bo alarm na pewno nie jest aktywny ale czy to może mieć wpływ na otwieranie z pilota? 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...
UP