Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Nie działający centralny zamek drzwi tylnich

Recommended Posts

witam.posiadam vc kombi 1.9 cdtii mam problem z centralnym zamkiem drzwi tylnich, nie otwierają sia i nie zamykają. Trzeba ręcznie rygle odciągać. Przednie i klapa elektryczna działają poprawnie. Może ktoś miał podobny broblem? 

Edited by grzegorz1278
5 godzin temu, ice6666 napisał:

Bo nie wiem czy tak ma być, że otwierając kierowcy tylko te drzwi się otwierają, a reszta rygli "zamknięte"?

Jeśli Ci o to chodzi, że klikniesz raz na pilot otwierają się drzwi kierowcy, a klikając drugi raz otwierają się pozostałe drzwi, klapka wlewu i bagażnik, to jest ok bo tak masz ustawione. Ja mam tak samo.

To akurat kiedyś przypadkiem zobaczyłem, kwestia zaprogramowania. Bardziej kwestia użycia bezpośrednio kluczyka w zamku drzwi - trochę mnie to zdziwiło, że otwierając kluczykiem (nie pilotem), otwierają się tylko drzwi kierowcy, nie wszystkie.