Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]2.0 DTI kopci na czarno

Recommended Posts

Witam mam taki problem z Opel Vectra C 2.0 DTI 2013 r .

Auto rok temu miało wymieniony rozrząd po kilku miesiącach wymiana głowicy i się zaczeło auto gdy dodaję gazu zaczyna kopcić na czarno dodam że zaczął mieć problemy z odpalaniem w przewodach paliwowych pokazał się olej mechanik stwierdził że to wina wtrysków inny zaś że pobiera olej od strony rozrządu jeszcze inny że jest uszkodzona pompa wtryskowa zaufałem temu co twierdził że wtryski wymienił wtryski faktycznie auto już lepiej odpala paliwo się oczyściło ale strasznie kopci czego to może być przyczyna słyszałem że trzeba ustawić dokładnie kąt wyprzedzenia wtrysków ale ten mechaniki co mi je wymieniał powiedział że nigdy tego przy oplu nie robił i nie wie jak się za to zabrać czy to się ustawia na pompie czy na rozrządzie auto ma normalne obrotry czek się nie zapala .

z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP