Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam otóż mam taki problem niedawno zdałem prawo jazdy i kupiłem Vectrę b głównie do nauki jazdy .

I padła mi żarówka mijania jedna może mu ktoś doradzić jaka kupić żeby było dobrze? I najlepiej żeby światło było wyraźniejsze w sensie mocniejsze ale żeby nie było problemów np podczas kontroli drogowej czy np żeby bezpieczniki wytrzymały i wiadomo elektryka . Bardzo proszę bo pomoc.

Kolego @rekin1988, tu jest spis żarówek

A jakiej firmy kupić, to kup jakiejś dobrej firmy. Philips, Osram czy Tungsram. Ja jeździłem w VB na Narvach i też było dobrze.

Edited by Cretux

Porada fajna ale ma małą lukę- bo wg.tej porady światło w podsufitce to C10W a u mnie jest 4x w5w.

To samo tyczy się świateł mijania-H7 12V 55W ale brakuje info o ksenonie że trzonek D2S 35W. Warto to poprawić bo ostatnio w motoryzacyjnym chcieli mi wcisnąć palnik D2S ale o mocy 20W.

Kolego @rekin1988 H7 55W. A jakiej firmy i model, to masz na YT filmiki porównawcze i zobacz, która wg Ciebie będzie lepsza.

Masz tu jeden z wielu filmików

A temat zamykam, bo nic nie wnosi. Kolega dostał odpowiedzi.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP