Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Opel vectra c 150 km

Recommended Posts

Witam wszystkich klubowiczów. Przejdę do pacjenta vektra c kombi 2004 rok 150 km. ON. Utrata mocy tryb awaryjny. Po wykasowaniu błędów u mechanika auto jeździło bez problemów. Na drugi dzień jechałem do pracy zaczol padać deszcz po paru kilometrach to samo tryb awaryjny, święcona kontrolka błędu. Dodam że u mechanika po wykasowaniu błędów przejechaliśmy się i nic komputer nie pokazywał wszystko było ok. Dodam że nie mam osłony silnika pod spodem. Auto jeździ tylko dalekie trasy na autostradach 730 km. Miesięcznie robię około 6000 tyś kilometrów. Jeśli ktoś wie jaki mam problem to proszę o radę jak z tym się uporać. Pozdrawiam. 

Przede wszystkim to musialbys podac co za bledy byly jak pojechales do mechanika, bez tego nikt nie podpowie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

EGR, błąd przepustnicy tyle pamiętam co widziałem. Dodam jeszcze że tydzień przed awarią sprawdzałem stan oleju i było ok teraz musiałem dolać 1,5 litra

"Uwielbiam" takie pytania. Autor tematu nie zainteresował się jakie błędy wyskoczyły u mechanika. Nie zanotował tylko zwyczajnie wykasował. A my mamy teraz zdalnie za pomocą szklanej kuli ocenić co jest.

Kolego @Janusz992, jak szanowni Koledzy wyżej napisali. Jeszcze raz do mechanika, podpiąć dedykowany fejs odczytać błędy i podać na forum. Może będzie łatwiej.