Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Podstawa anteny z gps.

Recommended Posts

Według mnie czy to VC,czy AH w kombi podstawy są te same.Oczywiście numeracja jest inna.

47 minut temu, darioG73 napisał:

Według mnie czy to VC,czy AH w kombi podstawy są te same.Oczywiście numeracja jest inna.

Do astry wygalda tak samo ale wtyczke ma inaczej 

2 godziny temu, Cretux napisał:

Te numery co podałeś, do do Astry-H.

No dobra, a teraz niezależnie która z tego linka od ciebie, byle by GPS był to będzie działać? Czy to z dużą podstawą czy tą mniejszą? No facet z ubezpieczenia mówi, że taka jaka mi zaproponował (mała podstawą) wyszła po rozkodowaniu VIN.

Przecież sam wiesz jaką masz podstawę i możesz na podstawie tych numerów dopasować.

19 minut temu, Cretux napisał:

Przecież sam wiesz jaką masz podstawę i możesz na podstawie tych numerów dopasować.

No w sumie tak i pasuje mi bardziej ta 15.

Mniejsza z tym, a jakbym chciał wymienić na taką: https://allegro.pl/oferta/antena-pletwa-rekin-shark-wzmacniacz-opel-vectra-c-9236789724?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

To dużo rzeźbienia przy tym będzie?

Tak po przeglądałem allegro i bez rzeźbienia się nie obejdzie, bo podstawą z GPS ma niby jedna wtyczkę, ale tam jest więcej wtyków niż w tym rekinie.

Edit: ale w sumie zależało by mi na FM tylko bo z GPS i tak nie korzystam, więc kable od GPS bym zaizolował, a do nowej podstawy (rekin) przełożył tylko wtyczkę ze starej podstawy. 

Edited by ArcyZakała

Dla potomnych którzy by chcieli wymienić antenę na tą płetwę rekina, wtyczki pasują, zgarnia stacje radiowe gorzej niż długi bat, ze starej anteny wychodziły trzy kable, w nowej jest jeden, więc pewnie GPS poszedł w pizdu ale i tak z niego w aucie nie korzystam. Zastanawiam się czy ten trzeci kabel to też od GPS był czy coś innego.

IMG_20201107_085959855.jpg