Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wiązka silnika do wymiany!

Recommended Posts

Panowie potrzebuje pomocy Waszej. Rozwaliłem moja Vectrę i niestety miałem takiego pecha że hak gościa rozwalił mi wiązkę silnika. Szukam już dwa miesiące takiej wiązki i nie mogę znaleźć. Doradzi mi ktoś coś? Na zdjęciach zaznaczyłem która wiązka zepsuta. Na ostatnim zdjęciu zaznaczyłem skrzynkę która nie wiem do czego służy i żadna wiazka od takich samych wersji silnikowych nie posiada takiej skrzynki. Dodam że samochód sprowadzony z Belgii rok 2005 1.9 CDTIimageproxy.php?img=&key=ab3e32a067f33430 120 km.

IMG_20201019_222339.jpg

IMG_20201020_173240.jpg

IMG_20201024_101645.jpg

Edited by matbak

120 km bez DPF. Czy wiązka musi mieć taki sam numer czy spasuje od takiej samej wersji silnikowej? Mam do kupienia od Anglika różni się tym że mój numer to MDB 55556234 a do kupienia MDD 55556236.

Edited by matbak

a anglik to tez przedlift 120 z manualem i bez dpf??