Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Oświetlenie ambient - Vectra C

Recommended Posts

Cześć,

Bardzo podoba mi się oświetlenie ambiente w nowych samochodach i myślę, żeby zrobić coś ze swoją Wiki. Wiem, że z tym łatwo przesadzić a nie chciałbym zrobić "wiochy", dlatego pomyślałem o dodaniu dwóch diod w lampie podsufitki tak, aby dawały lekką poświatę w kolorze zegarów na gałkę zmiany biegów. Możecie kojarzyć to rozwiązanie m.in. z samochodów ze stajni VAG.

Przykładowe zdjęcie:

Oświetlenie wnętrza ambiente - Forum.VWGolf.pl

Myślałem, żeby zasilanie podpiąć do podświetlenia przycisków na podsufitce, żeby móc sterować jasnością. Dodam, że mam oświetlenie z dwoma przyciskami więc dwa skrajne są wolne.

Dajcie znać, co  myślicie o takim "tuningu" - czy będzie to jakoś wyglądać, na co zwrócić uwagę itp. albo podrzućcie własne propozycje.

Powiem Ci ,że fajnie to wygląda(moja opinia).Dioda rzuca bursztynową poświatę na lewarek i konsolę środkową.

O niebo lepsze to Oplowskie rozwiązanie niż Vag-owe po oczach nie świeci,wygląda lepiej i dyskretniej,jeszcze jak jest lustro z pamięcią dioda siedzi trochę głębiej w obudowie i nie rzuca się tak w oczy.

@Rysu miałem chwilowo,to o którym wspominasz,ale osobiście wolę to z fotki.Rzecz gustu i z tym nie będę polemizował i jeszcze taka moja uwaga,ładniej ściemnia.Podkreślam,to moja opinia.:)

20201012_190441.jpg

Spoczko ;) mi nie odpowiada że wystaje z tego lustra tak ta "dioda" a w tym z pamięcią jest dyskretniej to zrobione.

Co do świecenia/oświetlenia to się nie wypowiem bo mam tylko 1 typ luster w autach.

"Gdyby wszyscy jeździli Oplem,to kto by jeździł BMW"

Ale ważne że chciało Ci się @darioG73skoczyć do auta i foto zrobić dla autora tematu. :brawo:

Edited by Rysu

Może koledze do czegoś się przyda,dla mnie żaden problem.A fon pod ręką.:)