Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Maska na rower + okulary - jakie ?

Recommended Posts

Witam.

Już w pierwszym zdaniu chcę od razu zaznaczy, że post nawet w jednym % nie jest związany z koronawirusem, maseczkami, nosić - nie nosić itp.

Nie mam również żadnego zamiaru reklamować kogokolwiek, jego aukcje, przedmioty itp... Linki są tylko jako przykład ( sprzedawca totalnie przypadkowy )

No ale do rzeczy...

Zacząłem sporo jeździć na rowerze i pomimo, że sezon powoli dobiega końca nadal póki jest taka możliwość chcę się coś ruszać.

Niestety w czasie jazdy sporo much, muszek, komarów ogólnie latających insektów wpada mi do ust, a to do oczu - kto jeździ wie jakie to nieprzyjemne.

Zacząłem jeździć z chuście/kominie i okularach, ale wtedy te drugie dość mocno parują i mało przyjemnie się jeździ.

Zauważyłem coś takiego na allegro i zastanawiam się czy ktoś może doradzić czy warto coś takiego kupić, czy te "zaworki" dobrze odprowadzają wilgoć i okulary nie parują.

https://allegro.pl/oferta/maska-na-rower-do-biegania-maseczka-antysmogowa-pl-9213603929?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_decrease&utm_campaign=15e1a272-b12b-427c-aa64-7d80159a09b9

Macie jakieś swoje doświadczenia/pomysły w tym temacie ?

Chętnie posłucham.

Dzięki za pomoc.

nie naciągaj komina na nos to nie będą okulary parować. Ja jeżdżę w samym kominie, bez okularów akurat, ale tylko jak jest spory mróz to naciągam na nos.

Może napisz na jakimś forum dla rowerzystów lub kolarzy amatorów.Sądzę,że doradzą.:)

3 minuty temu, darioG73 napisał:

Może napisz na jakimś forum dla rowerzystów lub kolarzy amatorów.Sądzę,że doradzą.:)

Tak, zgadzam się, ale pomyślałem, że może nie tylko jak jeżdżę na rowerze dlatego w OT taki temat.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP