Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Regeneracja przepustnic Sadlinki - Uwaga

Recommended Posts

Witam, postanowiłem napisać ten temat po tym jak potraktowała mnie firma zajmująca się regeneracją różnego typu elementów elektronicznych i mechanicznych w Sadlinkach. Ja akurat kupiłem od nich w maju 2019r przepustnicę do 1.9 120KM gdyż moja już padła na dobre, nie dość że była nieszczelnosc to i elektronika już nie domagała.

No i ostatnio co jakiś czas przy gaszenia dość mocno rzuciło silnikiem, im zimniej tym bardziej. 

A Tak wygląda przepustnica po roku i 4 miesiącach po regeneracji w Sadlinkach. Oczywiście gwarancją skończyła się 4 miesiące temu, oczywiście ten olej był tam już dużo wcześniej bo sam spód przepustnicy już od dawna był lekko zawilgocenia, ale że była plomby a przepustnica działała nie zwracałem na to uwagi.  Po telefonie do firmy, pan zaproponował mi rabat 60zł😐 😔 i niby mogą spróbować założyć mocniejsze uszczelnienia. Kuźwa, to jakie zakładali teraz?, takie co aby gwarancje wytrzymały? Dla mnie ta firma to pomyłka i tak się nie robi. Może to jedyny przypadek, a może i nie, gdybym miał takiego klienta to dla renomy poprawił bym komuś to partactwo gratis, bo dla nich to żaden koszt, dla mnie spory bo muszę kupić używaną przepustnice aby auto nadal jeździło, wysłać to na swój koszt i jeszcze zapłacić za ponowną robotę, tak pan w serwisie powiedział że koszt regeneracji plus przesyłka. Jaja jakieś, jeszcze tłumaczył mi że to pewnie wina turbiny. Mówię że tyle oleju było w starej oryginalnej przepustnicy po kilkuset tyś km. A po Waszej regeneracji i niby poprawionym uszczelnieniu po ok 30 tyś km było tyle samo oleju.

Oczywiście płukanie tego syfu załatwiła problem szarpania podczas gaszenia ale za 320zł miał bym 3 przepustnice plus 4 starą a tak mam tylko jedną z tym samym problemem co oryginalne.

Firma niby duża i znana ale jak widać brak profesjonalizmu, byle tylko przytulić para stów.

Każdy i tak zrobi jak uważa, jednak jak widać renoma to jedno a profesjonalne podejście drugie, koszt przepustnicy niby nie duży ale późniejszy problem już tak a koszta nie maleją tylko rosną.

20200929_140436.jpg

20200929_140426.jpg

20200929_140504.jpg

20200929_140512.jpg

20200929_140519.jpg

20200929_140942.jpg

Edited by Andrzej7256

Powiem Ci że nie bardzo wiem o co  Ty masz pretensje...

może na początek rozwiąż problem ze swoim silnikiem, bo taka ilość oleju w dolocie nie świadczy o dobrej kondycji Twojego silnika.

najważniejsze że inni są winni :)

Nie wiesz o co chodzi to i nie będziesz wiedział o co mam pretensję. Ale jak to mówią, Nie znam się ale wtrącę się. 

Taka ilość oleju lub większa jest w każdej przepustnicy w silnikach CDTI. Może warto pierw się zorientować w temacie jak już chce się coś napisać.

Takie firmy wmawiają klientom że to nie wina ich regeneracji tylko wina turbiny albo że olej za rzadki albo że za stary, byle tylko odwrócić kota ogonem. Czyli dekarz zrobił dach który przecieka a klientowi wmówił że to wina pogody.

Cezariusz11 tą też polecali, chyba lepiej poszukać używki przynajmniej jak nic nie pomoże to bedzie taniej. Z turbina jest podobnie, mało kto potrafi ją zregenerować żeby pracowała lepiej od starej. 

no widzisz - akurat znam i nie jeden silnik 1.9 u siebie miałem na warsztacie który oleju w dolocie nie miał :)

a i przyjeżdżają zajechane z których leci jakby....   zainteresuj się odmą :)

i akurat to nie jest widzimisię "speców" że nie chcą uznać reklamacji, całkowicie ich rozumiem.

Kolega @Andrzej7256 podzielił się swoją opinią na temat firmy, która wg niego wykazała się brakiem profesjonalizmu.

Dalsze dyskusje są bezcelowe.

Temat zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP