Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Siemanko ręce mi już opadły, no i czas poprosić o pomoc.  No więc sprawa ma się następująco. Nie wiem co robić dalej bo wychodzi na to ze wymieniłem dwa łożyska i dalej buczy możne i minimalnie mniej ale tylko minimalnie jak już, albo to mój efekt placebo (obawiam placebo). .Ogólnie byłem przekonany ze huczy ze strony prawej to wymieniłem na nowe firmy DECKERMAN  i ku mojemu zdziwieniu dalej huczało. Mówię no dobra no to  wymieniłem drugie łożysko zakładając to z drugiej strony co było oczyściłem ładnie i zamontowałem. Mówię  skoro jak było tam zamontowałem te nowe no to przecież musiało być sprawne bo huczały by dwa dzwiej by był nie do wytrzymania. . Co tam jeszcze z tyłu tego wynalazku może mi  huczeć po przekroczeniu tych magicznych 70 na godzinę??  Dodam tylko ze do 70 na godzinę jest spokój po przekroczeniu tej magicznej prędkości zaczyna huczyć i im wyżej tym głośniej kiedy dobija się do 140 to jest  takie jak lokomotywa tu tu tu tut ututut bardzo niepokojące i strach. Nie wiem od kiedy to huczy bo zawsze jeździłem z radiem dość głośno a teraz jędze i słucham i hałasuje bo jak wiemy jak się raz coś usłyszy to się potem zwraca na to uwagę już i cały czas. 

kurde na koniec zauważyłem ze to vectra c dział,  pardone z tym emocji 

Edited by vectrauser1992

Chłopaki piszą o tych oponach wszędzie jutro pójdę no przełożę tył do przodu jak będzie buczeć z tyłu na  oponach z przodu to co trzeba atakować? Tarcze i szczeki musiałem to wszystko zdjąć by wymienić przecież cały mechanizm z łożyskiem to bo jest zintegrowane.  tego górnego wahacza nie rozkręcałem wiec niema mowy o przestawieniu geometrii. ale jak ktoś wymiana to polecam to odkręcić w cholerę bo ta jedna śrubka po lewej stronie jest po prostu katastrofa   ze 2 godziny z nią walczyłem. Moje opony tylne to GOODYER ULTRAGRIP 

Spróbuj zamienić koła. Jak masz możliwość, to nagraj te huczenie, może coś się wyłapie.

No spróbuje byłem teraz sprawdzić te opony czy nie są źle założone czy cholera wie co no i nie są. Strzałki idą jak maja iść.  Jutro podmieniamy te opony i zobaczymy. Dźwięk to oczywiście nagram. Postawie telefon z tyłu będzie słychać bo akurat jakość audio mikrofonu ba bardzo fajna. 

Edited by vectrauser1992
16 godzin temu, vectrauser1992 napisał:

No spróbuje byłem teraz sprawdzić te opony czy nie są źle założone czy cholera wie co no i nie są. Strzałki idą jak maja iść.  Jutro podmieniamy te opony i zobaczymy. Dźwięk to oczywiście nagram. Postawie telefon z tyłu będzie słychać bo akurat jakość audio mikrofonu ba bardzo fajna. 

Coś czuję że kolega po takim zabiegu będzie słyszał huczenie z przodu.

Moje opony z tyłu takie wyząbkowane przez jazdę bez zbieżnych kół, że ho ho, ale jakoś to huczenie mi nie przeszkadza. :P

Edited by Gradzkee

no faktycznie opony ciekawe co się stało z tymi oponami bo ja tam żadnych zębów nie widzę wybrzyszen niczego coby tam mogło powodować tego typu hałasowanie.  dziś umyłem i K2 bono natarłem ładnie kołka. Jutro wam nagram  jak to cholerstwo hałasuje. Czyli jak narzazie to zmarnowałem 150 zł 

Edited by vectrauser1992