Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Czesc,

dziś podczas jazdy usłyszałem z przodu z lewej strony dwa głośne stuki. Dojechałem na miejsce, skręciłem koła i z przodu z prawej strony zobaczyłem to co jest na zdjęciu. To pęknięcie drążka kierowniczego?

Jak groźnie to wyglada i czy mogę na tym

jeszcze chwile pojeździć?

3536E433-F89B-4FDF-B6AE-80F3531EEFA6.jpeg

85F9AF7B-DFE9-487E-8BD7-A16FC635E6FC.jpeg

To nie pęknięcie drążka, tylko zwrotnicy koła. Nie radzę na tym jeździć, bo może skończyć się tragicznie. Nie wygląda to na świeże pęknięcie.

26 minut temu, pietros napisał:

To nie pęknięcie drążka, tylko zwrotnicy koła. Nie radzę na tym jeździć, bo może skończyć się tragicznie. Nie wygląda to na świeże pęknięcie.

To odstawiam auto na parking do wizyty u mechanika. Jakich kosztów się spodziewać?

Nowej (GM) raczej nie dostaniesz,jakieś inne Nowe zamienniki?? ciekawe jak z jakością lub używana (napisz w dziale handelek jak masz już dostęp? mamy zaufanych sprzedawców na forum).

Wybór należy do Ciebie.

Co do kosztów Mech. określi co jeszcze do wymiany,nie wiadomo jak z piastą bo albo będzie przekładka ze starej zwrotnicy jak się uda lub nowa,jeszcze mogą dojść końcówki drążków.

I tak jak wyżej Zakaz Jazdy Autem.

Edited by Rysu
17 minut temu, marcin12366 napisał:

To odstawiam auto na parking do wizyty u mechanika. Jakich kosztów się spodziewać?

Specyfika tego stopu jest taka,że jest wytrzymały ale kruchy.W każdej chwili auto może się rozjechać i krok do nieszczęścia.Nie musisz kupować nowej.Śmiało kup oryginalną używaną nie ma tam się co zużyć,no chyba że dojdzie do uszkodzenia mechanicznego takiego typu jak u Ciebie.Póki nie usuniesz usterki ,autko na kołki.Nie jest to rzecz droga i pełno tego w sieci..