Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tomascor

Uwaga na niego!!

Recommended Posts

Panowie miejcie szacunek do siebie i męski honor. Przelejcie sobie zaleglosci jak się dogadaliście patrząc szczerze jako dorośli i więcej nie współpracujecie i cześć 👍

Please login or register to see this link.

Popieram!! W poniedzialek podejmę ostatnią próbę zakończenia tego, wysyłam diody za pobraniem plus ku. 

Takie tematy sa bardzo potrzebne.Trzeba wyjasniac tych ktorzy maja klopot z placeniem.Wcale to nie stawia klubu w zlym swietle tylko akurat przeciwnie bo wszelkie nieporozumienia sa wyjasniane a nie zamiatane po cichutku pod dywan.

Posted (edited)

Please login or register to see this quote.

Nie ma najmniejszego problemu , w takim razie czekam na przesylke , prosze  o info na pw jaki koszt tych diod bedzie . 

Cytujac Twoje slowa :

W woli ścisłości... Resztę gratów zaproponowałem ze zrobię za przysłowiowy uścisk dłoni"

Przyciski mialem ogarnac sam , a za panel climatronica krzyknales 60zl , a za radio 80zl.

a wracajac do tych felg ... Tomek masz do mnie pretensje ze ktos Ci 600 zl zaproponowal . Czy ja Cie do czegos zmuszalem ? przystawialem pistolet do glowy ?  Sam sie zgodziles na taka cene , wiec o co masz do mnie pretensje ?a teraz  robisz mi kolo du.... itd , dorosly chlop ....eh . mam nadzieje ze zadowolony jestes z siebie , Ja bez tego forum dam sobie rade , nie ma najmniejszego problemu . konczac temat pozdrawiam serdecznie .

Edited by ost32v6

Na prawdę chcecie się bawić w sądy koleżeńskie? 

Czy po prostu jak dorośli dogadacie się, nie psując dobrego imienia klubu? (A w zasadzie tego co z niego zostało). 

Klubowicz

napisał, że w związku z tym, że został posądzany o oszustwo to chce usunięcia swojego profilu z forum.

Z tym się nie zgadzam, ponieważ nikogo w mojej ocenie nie oszukał. Oszustwo to celowe wprowadzenie kogoś w błąd. A tutaj po prostu się nie dogadaliście. 

Jeśli tego nie zrobicie uruchomimy procedurę sądu koleżeńskiego i rozwiążemy temat. 

Dawid... Ty chyba czytasz co chcesz... Powiedzieli że masz to w gratisie. Ale mniejsza... Kończymy temat. 

W mojej ocenie nikt tu nikogo nie posądza o oszustwo... Dokładnie jak napisałeś, problem leży w tym że jedna strona czyta i słucha co chce. I nie potrafi gadać. Potem powstaje problem. 

Dlatego ja będę osoba która to zakończy, dociągnę sprawę do końca mam tu na myśli umowę i nie ciągnę tego dalej bo nie ma woli ugody. 

Ręce mi opadają... 

to chyba Twoje slowa ...."Czyli jeszcze opcja naciągactwa!!! " a teraz piszesz ze w Twojej ocenie nikt nikogo nie posadza o oszustwo ?

Chyba sam juz sie gubisz w tym co piszesz .... 

A swoją drogą gdybym był tzw kawał hu.... powinienem wrzucic  tu nagrania z rozmow telefonicznych co by bylo czarno na bialym , a przy okazji inni uzytkownicy by uslyszeli opinie o swoich osobach z ust Pana Tomascora .  Tylko po co.... robic komus swinstwo . 

Co do usuniecia konta , powtorze moja prosbe do Zarządu . i tym samym pozeganam zacne grono VKP .

👍

Posted (edited)

Podeślij adres do wysyłki. 

Uważam temat za zakończony, diody czekają na wysyłkę. 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim bez wyjątku za wzięcie udziału w dyskusji. 😊

Edited by tomascor

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...