Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tomascor

Uwaga na niego!!

Recommended Posts

Witam 

Jaki że nie znalazłem odpowiedniego tematu, tworzę nowy. Nie jest to przyjemna sprawa bo tyczy się klubowicza! 

Temat rozpoczą się jakieś dwa tygodnie temu gdy Klubiwicz Ost32v6 zechciał zmienić podświetlenie w paru elementach swojego auta. Dogadaliśmy się że wykonam taką usługę. Przygotowałem co trzeba i z gotowymi elementami pojechałem do niego (fakt miałem po drodze jadąc po rodzinkę). Wszystko ładnie pięknie podświetlenie wymienione. I umówiliśmy się że zrobi przelew na kwotę jaką dogadaliśmy. Mija dokładnie tydzień, odzewu brak, na moje ponaglenia a właściwie pytanie  grzeczne zaznaczam! "już przelałem". I po tym kontakt ucichł. Cierpliwie czekałem a teraz mam dość... Postanowiłem ostrzec przed współpraca z Tym Panem... 

Żeby nie było, miałem auto u mechanika który uszkodził mi sprysk lampy,Klubowicz przysłał mi taki który był bez korpusu i kolanka, czyli sama dysza. Trzykrotnie był pytany ile sobie życzy za to??!! Nic nie chciał... Tak więc jeśli ktoś nic nie chce to nie będę czwarty raz pytał... 

Kolejny problem... Jakoś w zeszłym tygodniu wystawiłem swoje Alu 17 na sprzedaż, w poniedziałek dzwoni że ma klienta za 650 myślę sobie ok niech będzie ale zastrzegłem ze ma być przelew, na co usłyszałem ok, kolega Klubiwicza miał już siadać przelewać i jakoś bliźniacza sytuacja również przelewu brak!, już podobno kuriera zamawia na piątek ma być, miałem jeszcze zapakować na paletę koła. Po czym po może 15min dzwoni że za 600wezmie 😠

Również w poniedziałek odezwał się klient, mojej okolicy, odwlekałem Pana bo przecież zgodziłem się na sprzedaż koledze ost32v6 😠. Moja poniedzialek, wtorek, środa w południe napisałem do Ost32v6 że sprzedaje na miejscu, przelewu brak co chwilę podobno kolega siada i robi przelew i d***!!

Po dosłownie 3min dostaje telefon od kolegi Ost32v6 który to miał wziąć koła... Z mordą na mnie co robię??!! Oczywiście nie dałem sobie na lep wejść i swoje trzy grosze powiedziałem, że nie będzie nikt sobie wala ze mnie robił. 

Tak więc uważajcie!!! Ten Pan ma problem z przysłowiowym enter!!! 

A i jeszcze jedna kwestia, dobrze że nic nie wysłałem, dogadaliśmy się że podeślę kilka diod żeby sobie sam podłubał, po akcji z jego kolega nagle chciał na resztę elementów... Zakładam że za free... Czyli jeszcze opcja naciągactwa!!! 😠

Trzeb mieć też trochę oleju we łbie... Najpierw płaci się za usługę a potem chwalić się co się ma!! 

PS. Na chłodnice miał a zapłacić za podświetlenie nie można!! 

Myśle ze taka sytuacja na forum nie powinna zostać bez rozwiązania- wyjaśnienia. Forum dla mnie jako jednego z wielu forumowiczów powinno funkcjonować w dobrej komitywie aby wszyscy którzy oczywiście chcą pomagali sobie 👍 Osobiście mam kilka przypadków gdzie wysyłaliśmy sobie z klubowiczami różne rzeczy na sprawdzenie itd często bezinteresownie i bez żadnych korzyści nie mówiąc już o setkach telefonów odebranych czy wykonanych. 
Podsumowujac tworzymy jak by nie patrzeć jakaś grupę i to od nas zależy jak będzie funkcjonowała. 
Panowie wyjaśnijcie temat tak aby każdy wyszedł z tej sytuacji z uniesionym czołem 💪

A mi tam sie dobrze z kolega "tomascor" współpracowało, no tylko dostawca zawiódł ale w końcu sie udało ;)

Co do ost32v6 to mega słabe zachowanie

A no właśnie...

Please login or register to see this link.

przypomniałeś mi jedną sytuację... Odnośnie telefonów i pomagania, może nie powinienem ale jego bixenony smigają bo siedziałem nad schematami wieczorami żeby mu gotowca do podłączenia wysłać. 😠🤨

Przykre ale prawdziwe 🤨

Please login or register to see this quote.

A mi z kolegą Crazy... Szybko sprawnie i w temacie. 😊. Dokładnie dostawca przysłał kombinowany licznik i sprawa wyciągnęła się w czasie. 👍

Posted (edited)

Niestety czasami trafiają się takie jednostki 

A sprzedałeś już te felgi?

Edited by Rafalg

sluchaj chlopie jak juz chcesz komus du.... smarowac to pisz cala sprawe od a do z . Umowa byla prosta zmieniasz mi podswietlenie za 60 . po zabiegu miales mi wyslac w poniedzialek reszte diod , o ktore prosilem i  pytalem ile za nie Ci doplacic za jednym zamachem zeby sie nie bawic z przelewami . Nawet proponowalem Ci zebys wyslal je razem za pobraniem za wszystko . Oczywiscie ich nie wyslales i oskarzasz mnie ze ja kogos chce naciagac , Dodatkowo dostales ode mnie dysze do spryskiwacza ktora wyslalem Ci na swoj koszt w ramach kolezenskiej wspolpracy zupelnie za darmo choc moglem tez spokojnie Ci krzyknac z 60zl bo widziales ile kosztuje nowa . Co do felg nie dosc ze staralem sie jakos Ci pomoc w miare szybko je sprzedac nie majac zupelnie z tego nic to teraz taka sytuacja .  Nie dosc ze kolega wogole Cie nie znajac chcial Ci przelew na 600zl zrobic praktycznie w ciemno gdzie ja praktycznie za to wszystko karku nastawialem to Ty masz teraz jakies pretensje do mnie ? Miales jakies cisnienie na kase ze az to podejrzane wrecz bylo . Kasa na nowe felgi pewnie byla potrzebna .

Pomijajac fakt ile wydzwaniales pisales do mnie o porady pomoc sprzegla , temperatury czy LPG itp ...  ale to akurat powiedzmy byla forumowa kolezenska pomoc .

Wracajac do tych 60zl o ktore sie tak cisniesz ... nie wywiazales sie do konca z umowy !!!  Brzydko mowiac sram na te 60zl bo dla mnie to rzadne pieniadze . Tylko nie lubie jak ktos z gemby robi d....e . 

wiec proponuje aby wszystko bylo uczciwie bez jakichkolwiek pozniej nie domowien .

Policz ile za te diody chcesz + te 60zl wyslij za pobraniem i temat zamkniety nie widze problemu . 

Posted (edited)

Sekunda... 😠!!!! 

Miałeś wykonać przelew jeszcze w sobotę!!! 

W poniedzielk padło już wysłałem, wtorek to samo!!! 😠 

Diody nie poszły z prostego powodu, nie wywiązałeś się z umowy!  Która z resztą sam zaproponowałeś. Z kąd miałem pewność że odbierzesz??!! Nie wywiązałeś się z jednej a już miałem słać koleje pieniądze inwestować. Pierwsze słyszę o wysyłce za pobraniem na całą kwotę. 🤨

Sprysk, twoja z decyzja że nic nie chcesz za to. 

Co do kół... Rozsmieszyles mnie do łez 😂. Dawid trochę szacunku zaczynasz od 650 kończysz na 600 i jeszcze zapakuj to na paletę. Sznujmy sie!!! Kolega miał dzwonić dogadywać się a wszystko poszło przez twoja osobę. Drugi temat naucz kultury kolegę, popisał się swoim poziomem przez telefon. 

Co do gazu i pomagania... To była luźna rozmowa. Ot tyle. 

Co do mojego parcia na kasę... Nie twój interes na co mi są potrzebne pieniądze!!! Może k... A na podpaski dla żony potrzebowałem. Sam, zaznaczam sam zaproponowałeś że przelejesz kasę. Tyle w temacie. 

Zrobiłem mały wywiad i to nie pierwszy raz że klawisz enter w twoim kompie jest chyba pod napięciem. 

Jednym słowem nie szanujesz forum... Toja wizja jest daleka od norm jakie tu panują. 

Nie mam sobie nic do zarzucenia. Powodzenia!!!! 

PS. A czemu nie wspomniałeś o włączniku świateł, szedłeś w zaparte ze masz tryb Automat gdzie okazało się co??? Że masz zwykły xenon... Chłopie to są dwa różne włączniki i cena jest różna. Machnolem ręka!!! 😠

Cena za usługę mega promocyjna i jeszcze źle... Zapytaj tych co to robią ile chcą za taki zestaw... 

Edited by tomascor

Skoro nie masz sobie Tomek nic do zarzucenia to nie mamy o czym rozmawiac bo sadzilem ze naprawde w porzadku z Ciebie facet , no ale zycie zweryfikowalo . poznalem juz kilka naprawde Ciekawych osob z forum z ktorymi utrzymuje caly czas kontakt  , no ale Ty raczej do nich nie bedziesz nalezal sory . 

Nie sądzę by w tych pieniądzach komuś się chciało zegary otwierać :D

Posted (edited)

I vice versa, jak napisałeś życie weryfikuje. Dokładnie nie ma o czym mówić... Jestem tylko ciekaw czy ty robisz wszystko charytatywnie, zwłaszcza jeśli ustalises coś wcześniej. 

I nadal masz problem z komputerem 🤨😉

Ręce opadają. 

Edited by tomascor

Panowie kabaret . Pomagacie sobie nawzajem macie ze sobą kontakt a doope obrabiacie sobie na forum ?

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Dorosłe chopy i dogadać się nie umio ehh...

Panowie dogadajcie i rozliczcie się między sobą. Co tam który, któremu jest winien i po sprawie. Po co robić ferment na forum. VKP traci na tym, że Klubowicze nie mogą się dogadać.

Eh, i dlatego ten klub schodzi na psy. Powiem Wam jak to było kiedyś, klubowicz klubowiczowi pomagał za darmo albo za przysłowiowy browar, Ty mi dziś ja jutro Tobie. W 4 chłopa siedzieliśmy cały tydzień po robocie i robiliśmy swap silnika po nocach, ludzie wymieniali się częściami w celach diagnostycznych, albo mam coś co mi się nie przyda, potrzebujesz, nie ma sprawy bierz, ja komuś założyłem mida, ktoś inny założył mi spryskiwacze i tak do działało, na zlotach otwieraliśmy pitstopy (potrafiłem cały zlot przesiedzieć z lutownicą w łapie: zbieraliśmy na jakiś szczytny cel typu dom dziecka - ile jesteś w stanie, tyle wrzuć do puszki albo usługi były za "przynieś tyskacza, będzie ok". ludzie biegali między sobą i wzajemnie sobie coś tam modyfikowali w zależności od umiejętności, jedyną walutą na tym forum był uścisk dłoni i wzajemna pomoc. To była idea funkcjonowania tego klubu.

Dlatego też powstało tyle porad, przynajmniej ja je robiłem w takim założeniu, nie jestem w stanie wszystkim zmienić podświetlenia, założyć aux, czy też dziesiątek innych rzeczy, które jak zrobić opisałem na forum, dlatego to dokładnie opiszę, ktoś sobie zrobi to sam. Szlak mnie trafia jak co chwila słyszę, że ktoś na podstawie moich porad świadczy płatne usługi. Wziąć lutownicę w łapę zrobić auxa czy zmienić podświetlenie, gdzie ma się krok po kroku wszystko opisane, nawet jakie śrubki trzeba odkręcić, prawie każdy potrafi ale żeby jeszcze za to kasę targać i żreć się o nią na forum publicznym, dla mnie to dramat. Doszło do takiego kuriozum, że nawet wydzwaniali mnie ludzie, że zrobił sobie auxa ale nie działa, czy mógłbym zerknąć, przyjeżdża do mnie nie ten człowiek który dzwonił, tylko ku.....wa jego klient, którego sobie ze mną umówił bez mojej wiedzy....  bezczelność niektórych przekracza granice dobrego smaku.... Takie fachowce, skopiować 1:1 spoko, ale jego wiedza ogranicza się jedynie do tego co ma na zdjęciach, jeżeli coś wyjdize poza zakres porady, to już d***, rozkłada ręce, bo nie ma o niczym zielonego pojęcia, "nie rozróżnia diody od rezystora".

Działania takich pseudobiznesmenów doprowadziły do tego, że przestałem robić cokolwiek dla forum w zakresie porad, stwierdziłem, że żaden woooooj nie będzie na moich umiejętnościach, poświęconym czasie, chęci dzielenia się wiedzą, zarabiał pieniędzy. Samemu coś wymyślić, poświęcić dziesiątki, może setki godzin aby opracować temat się nie chce, ale skopiować po kimś i przytulić pare setek za frajer to już jak najbardziej i każdy ma ochotę.

popieram w całej rozciągłości. Sam nie raz jeździłem do kogoś po 70 km po tylko, żeby op com podłączyć. Obecnemu Klubowiczowi z naszego oddziału, a wcześniej forumowiczowi, to z mojej VC części podmienialiśmy z kolegami dla sprawdzenia. Nie chcieliśmy nic. To i tak przyjechał na drugi dzień odwdzięczyć się. Sam parę części wysłałem Kolegom tylko za kw, bo miałem na zbyciu. To jeszcze na browar dodawali. Trzeba po ludzku podejść. Tym bardziej, że jesteśmy w jednej drużynie.

Jak to się mówi Kurła kiedyś to było. I już nie wróci.

Posted (edited)

Chłopaki macie rację!!! 

Zarówno Michał Jarek, Krzysiek jak i Rysu. 

Post powstał nie po to żeby kogoś w eliminować z naszej grupy tylko po to żeby uświadomić jak "koleżeństwo" może działać. 

Dokładnie jak

napisał podmienianie części... Zapytajcie Siwego77 CZY Gucia jak to z mojej strony działa... Co do Tego co napisał Jarek uważam dokładnie tak samo pomoc za pomoc... Lecz widać że niektórzy nie chcą się dogadać... Ten post nie powstał by gdyby była chęć dogadania, prawda??!!

Zapytajcie Kolegi Cretux... Wahałem się czy pisać cokolwiek... Ale w głowie pojawiła się lampka, olał mnie to czemu ma kogoś z forum. I post nie powstał bo nagle miałem focha. Czekałem, prosiłem... I co dostałem kopa w dupe. Jak to mówią kto miękkie serce musi mieć twardą dupe. 

W woli ścisłości... Resztę gratów zaproponowałem ze zrobię za przysłowiowy uścisk dłoni 🤨

Do tego żeby być klubowiczem w moim odczuciu trzeba mieć trochę dobrej woli do wspólnego działania, i nie mieć jak cel wydymac kogoś. 

Edited by tomascor

Zrobił się konflikt. Prezes

musi się wypowiedzieć. Dalej uważam, że powinno być porozumienie między Wami i dogadanie się w tej kwestii.

Posted (edited)

Krzysiek i owszem, nie zależy mi na aferach, tylko odrobinie uczciwości! 

I jak by nie patrzeć Lojalności wobec klubu. Poszanowania tego klubu... 

Edited by tomascor

Nie ma co rozkręcać tematu. Niech chłopaki ochłoną i dokończą temat między sobą.

Posted (edited)

Popieram,bo zrobiło się nieprzyjemnie.

Edited by darioG73

Pomijając kwestie finansowe, ludzkie i koleżeńskie, to ten spór między Klubowiczami musi zarząd ogarnąć.

Krzysiu proszę daj spokój.

Kończąc i nie ciągnąc, do ugody trzeba dwóch. I chęci... 😉

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...