Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Z20NET - firma godna polecenia do montażu gazu


Recommended Posts

Witam. W zeszłym roku założyłem do mojej Vectry gaz sekwencyjny z firmy BRC z mocniejszym reduktorem (rzekomo do 250km).

Niestety zaczęły się problemy z silnikiem, które doprowadziły do nieustannego tworzenia się nadciśnienia w układzie chłodzenia. Wcześniej tworzyłem tematy w tym zakresie na forum. Niestety mój poprzedni mechanik spieprzył silnik całkowicie i doprowadził do konieczności zakupu nowego.

Aktualnie jeżdżę na nowym silniku ale bez podłączonej instalacji. Ogólnie mój obecny mechanik stwierdził, że pierwszy raz w silniku z20net (a z kilkoma miał do czynienia, które były wyposażone w LPG) widział tak założoną instalacje. Jestem z woj. śląskiego dlatego zależałoby mi na naprawdę dobrej firmie, która zna instalację BRC i wie jak ją prawidłowo zamontować w z20net. Z tego co się dowiadywałem nie jest to łatwa sprawa dobrać i zamontować odpowiednią instalację w tym silniku. Także graty mam. Rozchodzi się o prawidłowy montaż i wystrojenie.

Dajcie jakieś namiary na fachowców w tym zakresie. Auto ma zrobiony program, ale nie wiem o ile moc poszła do góry ponieważ nie był hamowany.

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

W  śląskim to nie znam ale obok moge polecić .Strzelce Opolskie,STAG BROWKO. Ja tam już trzy auta zagazowałem i zero problemów. 2 lata temu robił mi VC z20net po programie na 220km. Auto tak zestrojone,że na lpg kilka koni więcej.

Albo w druga strone to tam masz gcs tuning,tam siedzi facet "struna"  z forum-lpg.pl 

Link to post
Share on other sites

Nie da się poprawnie zamontować BRC. Dobór gratów to żaden problem. Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione to wywal te włoskie g... i załóż coś co da się dobrze zamontować. Możesz spróbować uderzyć do Silesia cars

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...
UP