Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Z20NET - firma godna polecenia do montażu gazu

Recommended Posts

Witam. W zeszłym roku założyłem do mojej Vectry gaz sekwencyjny z firmy BRC z mocniejszym reduktorem (rzekomo do 250km).

Niestety zaczęły się problemy z silnikiem, które doprowadziły do nieustannego tworzenia się nadciśnienia w układzie chłodzenia. Wcześniej tworzyłem tematy w tym zakresie na forum. Niestety mój poprzedni mechanik spieprzył silnik całkowicie i doprowadził do konieczności zakupu nowego.

Aktualnie jeżdżę na nowym silniku ale bez podłączonej instalacji. Ogólnie mój obecny mechanik stwierdził, że pierwszy raz w silniku z20net (a z kilkoma miał do czynienia, które były wyposażone w LPG) widział tak założoną instalacje. Jestem z woj. śląskiego dlatego zależałoby mi na naprawdę dobrej firmie, która zna instalację BRC i wie jak ją prawidłowo zamontować w z20net. Z tego co się dowiadywałem nie jest to łatwa sprawa dobrać i zamontować odpowiednią instalację w tym silniku. Także graty mam. Rozchodzi się o prawidłowy montaż i wystrojenie.

Dajcie jakieś namiary na fachowców w tym zakresie. Auto ma zrobiony program, ale nie wiem o ile moc poszła do góry ponieważ nie był hamowany.

Z góry dzięki

W  śląskim to nie znam ale obok moge polecić .Strzelce Opolskie,STAG BROWKO. Ja tam już trzy auta zagazowałem i zero problemów. 2 lata temu robił mi VC z20net po programie na 220km. Auto tak zestrojone,że na lpg kilka koni więcej.

Albo w druga strone to tam masz gcs tuning,tam siedzi facet "struna"  z forum-lpg.pl 

Nie da się poprawnie zamontować BRC. Dobór gratów to żaden problem. Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione to wywal te włoskie g... i załóż coś co da się dobrze zamontować. Możesz spróbować uderzyć do Silesia cars