Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

JAK JĄ OCENIACIE

Recommended Posts

witam ja w temacie jak ją oceniacie?

Kilka słów o mojej VB kupiłem przez przypadek od 1wł.salon pl.na max 2 miesiące używam już 4 lata niewien czy trafiłem na udany egzemplarz czy tak jest drobne naprawy kosmetyka ok centralny nie działa albo jak chce to zablokuje drzwi ale poza tym to auto śmiga moje robi 1 trasę na1 lub 2 miesiące Pl -I ,Pl- B to jest ok 2000km (średnia) w jedną stronę z przyczepą 2 osiową.motor 2.0 16V bez gazu ma 230tyś km chciałem ją sprzedać ale kwoty jakie mi oferowali tak śmieszne pieniądze że postanowiłem ją zostawić . Jak wy ocenianie to auto jak wygląda eksploatacja? Dzięki za wszystkie opinie 

7 godzin temu, Wiktorvectra napisał:

używam już 4 lata

7 godzin temu, Wiktorvectra napisał:

jak wygląda eksploatacja?

Używasz 4 lata i nie wiesz jak wygląda eksploatacja?
Nie rozumiem sensu tego tematu. Jakbyś przyszedł na forum i mówił, że chcesz kupić taką VB (oprócz tego, że i tak zamknięto by Ci temat bo takie tematy już są tylko wystarczy poszukać), to jeszcze bym zrozumiał. Ale mając auto od 4 lat to myślę, że można sobie już wyrobić jakąś opinię na podstawie własnych doświadczeń.

1 godzinę temu, najt154 napisał:

Nie rozumiem sensu tego tematu.

Ja również.

A jeśli Kolega @Wiktorvectra chciałbym nam przedstawić swoją VB, to jest odpowiedni dział.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP