Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Demontaż zagłówka tylnej kanapy.

Recommended Posts

Witam wszystkich. Od niedawna jestem posiadaczką srebrnej Vectry hatchback z 2007r. No i jako nowicjusz mam pewną zagwostkę. Otóż muszę zamontować fotelik samochodowy dla potomka. Fotelik do auta pasuje i nie pasuje jednocześnie. Pasuje, gdy obniżę zagłówek fotelika a maksymalnie podwyższę ten od kanapy. Problem w tym, że dzieć już trochę ma i zagłówek fotelika muszę podwyższyć. Gdy to zrobię, to fotelik nie opiera się plecami o kanapę a jedynie punktowo opiera się o zagłówek kanapy. Muszę więc go zdemontować, by fotelik pasował. No i tu pojawia się problem, bo nie mam pojęcia, jak to zrobić. Ktoś zna patenty na to?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Znaczy "na chama"? [emoji16] Z moimi umiejętnościami boję się, żeby nic nie połamać. [emoji85][emoji1787] Rozumiem, że mam mieć wciśnięte "guziki" przy "prętach" zagłówka?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

I super, że się udało.

Problem rozwiązany, to zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP