Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Korozja nadkoli od strony wewnętrznej:-)

Recommended Posts

Witam wszystkich .

Nie widziałem z pozycji telefonu działu powitania,więc przy okazji zrobię to tu :-)

Nazywam się Sebastian, mam 30 lat ,pochodzę z Wrocławia a na codzień śmigam "TIREM" po drogach Polski i Europy :-)

Wracając do tematu, znalazłem fajną VC (szukałem ogólnie Peugeota 407 ale trafiła się VC) ,z pakietem OPC LINE z motorem 1.8 140 KM(dla mnie idealnie ).

Ogólnie nawet dobrze wyposażona, środek bardzo zadbany jak i z zewnątrz, jednak martwi mnie jeden istotny fakt jak na załączonym foto .

Nie są to purchle, ale tak jakby przez te 13 lat dostawała kamieniami w te nadkola ,ktoś o to nie zadbał i wyszła ruda szmata :-)

Co o tym sądzicie?

Ogólnie cena dobra jak za stan moim zdaniem ,bo skóra, nawi, grzane d***, bixenon, pakiet OPC LINE,ciemne szyby oryginalne z tyłui to wszystko za 9000 zł, z tego względu, że klimatyzacja jest do roboty .

Dajcie znać co o tym myślicie, oprócz nadkoli, nigdzie nie ma grama rudej.

20200626_171438.jpg

Witaj Sebastian. Miło, że jesteś, ale jeśli chodzi o opinie, to byłoby lepiej jakbyś zadawał w tym temacie

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP