Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Proszę o porady dotyczące Car Audio

Recommended Posts

(Vectra B 2.0 b+g 1999r) Witam. Na samym początku zaznaczam, że mam małe pojęcie jeżeli chodzi o Car Audio, dlatego prosiłbym o jak najwięcej szczegółów w odpowiedziach. Otóż chciałbym zamienić radio seryjne na SONY DSX-A210UI. Dlaczego takie? Posiadałem to radio w moim poprzednim Oplu, jest wygodne, ładne, przede wszystkim mocne (Jak dla mnie) dlatego takie a nie inne. Niestety nie mam pojęcia jak je podłączyć. Gdy wyciągam radio seryjne widzę jakąś dużą kostkę którą nie mogę rozpoznać, nie zgadza się zupełnie z tą dodaną z radiem. Jeżeli ktoś pomoże mi rozwiązać ten problem to pojawia sie drugi. Sterowanie z kierownicy. Posiadam wielofunkcyjna kierownicę i pytanie, jak ją podłączyć do nowego radia, trzeba jakąś przejściówkę czy coś? Wszelkie linki i odnośniki będą przeze mnie mile widziane. Dzięki!

Eh, jakieś 15-20 lat ludzie borykali się z tymi problemami, zapewne nikt nigdy nie napisał o tym.... poszukaj na forum informacji, jest tego na pęczki.

Potrzebujesz przejściówkę kostki oraz adapter do sterowania z kierownicy albo zmienić samemu rezystory w przyciskach kiery, o tym również jest temat.

W mojej ocenie temat do zakmnięcia i kontynuacja w już istniejących wątkach.

Bardzo słuszna uwaga Kolegi @JarekS

8 godzin temu, lmrk napisał:

Wszelkie linki i odnośniki będą przeze mnie mile widziane.

A przez Nas będzie mile widziane Twoje zaangażowanie i zadawanie pytań w istniejących tematach. A lenistwo i zabieranie innym czasu będzie odpowiednio nagradzane.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP