Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]Problemy z drzwiami

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Jestem świeżym posiadaczem Vectry C. Mam problemy z drzwiami. Ustawiłem kluczykami, że zamykają mi się wszystkie drzwi po pewnej prędkości. Zdarza się rzadko tak, że te drzwi wcale sie nie zamykają. Przy skończeniu jazdy i wyciągnięciu kluczyków nie otwierają się one wcale. Otworzą się raz na ruski rok właściwie.

Innym problemem jest też pokazywanie na wyświetlaczu otwartych prawych drzwi pasażera a są otwarte kierowcy i odwrotnie.

Macie może pomysł w czym leży problem? Jeśli był taki temat to z góry przepraszam.

32 minuty temu, Piro97 napisał:

Jeśli był taki temat to z góry przepraszam.

Tu nie ma za co przepraszać, tylko trzeba poczytać tematy na forum, ewentualne pytania zadawać najlepiej już w istniejących, a nie na dzień dobry tworzyć nowy temat.

23 godziny temu, Sizon napisał:

Tu nie ma za co przepraszać, tylko trzeba poczytać tematy na forum, ewentualne pytania zadawać najlepiej już w istniejących, a nie na dzień dobry tworzyć nowy temat.

Nie znalazłem tego na żadnym forum więc faktycznie nie mam za co przepraszać.

Inne fora mnie nie interesują.

Są tematy o automatycznym ryglowaniu i kontrolkach otwartych drzwi, nawet odpowiedzi można znaleźć (aż dziwne, bo auto jest na rynku dopiero od 18lat i nie za wiele o nim wiadomo).

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP