Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Schemat przewodów klimatyzacji VB DTI

Recommended Posts

Witam. Panowie nie mogę sam nigdzie znaleźć schematu przewodów klimatyzacji do mojej VB 2.0DTI 101KM tych które są pod zderzakiem. Poratuje ktoś takowym najlepiej razem z numerami części 😉 

Pozdrawiam 😉

Tak, i właśnie na tym schemacie nie ma żadnych numerów do tych przewodów a druga sprawa to brak rozpiski do jakiej wersji silnikowej, a z tego co kojarzę temat to DTI różni sie od benzyny 🤔 

Dnia 6.06.2020 o 20:00, bartek4334 napisał:

Witam. Panowie nie mogę sam nigdzie znaleźć schematu przewodów klimatyzacji do mojej VB 2.0DTI 101KM tych które są pod zderzakiem. Poratuje ktoś takowym najlepiej razem z numerami części 😉 

Pozdrawiam 😉

Litości... po cholerę schemat? tam jest raptem kilka rurek i skraplacz ... w DTI poświecisz latarką i wszystko widzisz...a jak nie to jedź na szrot i oblukaj to co Cię interesuje... .

Podwójne się pod temat;

Posiadam VB 1.7 te Isuzu 96' i nigdzie nie mogę znaleźć przewodu od klimatyzacji który biegnie od sprężarki do chłodnicy wszędzie w sklepach są podwójne przewody a u mnie są dzielone i nie wiem jak znaleźć ten przewod

IMG_20200610_163933.jpg

• 3 weeks later...
Dnia 12.06.2020 o 20:30, Cretux napisał:

Darowałem sobie bo w zamiennikach nie występuje więc pojechałem i dorobili mi cały przewód elastyczny, końcówkę dotyczyło i jest git, a teraz problem polega na tym że kupiłem nową chłodnice klimy wszystko złożyłem i jest gdzieś nieszczelność, nabiłem układ azotem i spsikalem wszystkie łączenia w komorze silnika i nigdzie nie ucieka więc pytanie polega na tym czy w VB 1.7 td Isuzu 96r za tunelem jest miejsce w którym mogła by pojawić się nieszczelność?