Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Mam problem jak naprawić lub czy da się kupić ten element na zdjęciu to kolanko nałożone na rurkę która idzie do kabiny. Niestety leci z niej płyn chłodzący. Jeśli nie da się dokupić i wymienić to jakie mielibyście pomysły czym to zastąpić. Mechanik mi poradził żeby wlać do układu płyn uszczelniający ale boje się ze w konsekwencji może coś innego także zatkać. 

E57B2084-D749-438E-A168-31DE1B395184.jpeg

Szukałbym używki albo same kolanka do wymiany. Na pewno żadnych uszczelniaczy w układ, bo sobie zapchasz

Z tym płynem to właśnie podejrzewałem ze może być później problem. Musze poszukać na szrocie albo założyć taki przewód w formie kolanka i nowe obejmy. 

Spuść płyn zdejmij kolanko i zobacz czemu leci może obejma nie trzyma jak kolanko pęknięte kupić na szrocie jak cretux pisze

Pełno jest tych przewodów z kolankami na aukcjach. Coś dobierzesz.

Witam,wymien same oringi ktore sa w srodku w tych kolankach,mialem to samo i po wymianie problemu nie ma. wymiar oringu 21x3.5. koszt naprawy to ze 2 dziki plus 10 minut pracy.Pozdrawiam

Edited by mspaw

Faktycznie wygląda na uszkodzenie uszczelniacza.

• 3 weeks later...

Witam. Mam problem z ubytkiem płynu chłodniczego, lecz go zlokalizowałem w załączniku dodaje zdjęcie . I moje pytanie brzmi, czy jak ściągnę te dwie rurki to będzie mi się lał płyn chłodniczy i czy są tam może jakieś uszczelki które już trzeba wymienić, lub może te klemy już tak nie trzymają jak powinny? Chciałbym zrobić to sam, i zaoszczędzić na robociźnie u mechanika. Chyba, że nie da się tego zrobić samemu. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

InkedIMG_20200604_1727459_LI.jpg

Edited by Łukasz3