Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Siedzimy, palimy i gadamy o d**** Maryni

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Cretux zapitalaj do sklepu po 1L wpisowe dla MIchasia i Pawełka musi być , Tera to masz już berło w łapie to trzeba uważać  no teraz to juz z Toba się nie pożartuje bo może być Ban , kutfa trza tera

Jest i on . Pogromca spamerów. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Koguty mają chęć

Posted Images

Hehe kolka i papier chodliwy towar :D ta jechała na kaufland,czasem ciekawe ładunki się trafiają np ciężarki do kół.

7 godzin temu, oriencik napisał:

Kurcze ja pamiętam czasy, jak za makulaturę papier toaletowy dawali...

U nas też coś takiego było. Wiem, że dostawało się kwit ze skupu, ale nie pamiętam czy był wymienny za papier czy taniej lub więcej go się kupowało. Ten kto miał na szyi obwarzanki z rolek papieru, wzbudzał powszechną zazdrość :D

8 godzin temu, Rysu napisał:

Hehe kolka i papier chodliwy towar :D ta jechała na kaufland,czasem ciekawe ładunki się trafiają np ciężarki do kół.

Mój najfajniejszy towar to trumny ustawione na stojąco jak w domu Draculli 😄

@Showtits Pamiętam jak pisałeś o tych trumienkach i w moich okolicach stacjonowałeś na parkingu koło Pruszkowa MOP Brwinów Północ?

...gdzie kończą się Reguły zaczyna się Pruszków... 

Edited by Rysu

No dokładnie na tym Mopie.

Warszafka zasrana 😄

NIC nie pomogło jak mówiłem ,że Pershing leży u mnie zakopany za altanką 😄

Edited by Showtits

"Drewno na paletach" :haha:

kiedyś mieliśmy przeładunki w robocie na Rosję to prasy do słomy siana były,silosy na zboże w elementach do składania nic jednolitego wszystko same komponenty do składania,dostawki do sprzętu służby drogowej lub bigbagi z odzieżą,mieliśmy 15T widlaka i tak szarpanina z naczepy na naczepę tego bajzlu,dobrze że to już przeszłość choć "oszczędności" się trafiały :D 

@Rysuteż często bywałem w twoich okolicach. 

Panattoni Park Adamów często tam miałem rozładunki. 

Parkowałem w Błoniu na stacji przy biedronce lub na BP 

Najdziwniejszy ale ze względu na procedury to miałem ładunek srebra 99.9%

17 ton i cena ok40 milionów. 

Edited by michalm83
8 minut temu, Rysu napisał:

to daj znaka.

O to to. Załatwimy szybki rozładunek :D Michaś nawet nie zdąży silnika zgasić :P

Najlepsze jest to że jechało za mną auto z ochrony. Na remontach pod Zielona Górą ja pojechałem na Świebodzin a oni odbili na Krosno Odrzańskie. I tyle ich widziałem. Do tego to byli Czesi i nie mieli pozwolenia na broń więc mieli tylko pałki i gaz. To cud że jeszcze nikt nie buchnął tego srebra.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

28 minut temu, michalm83 napisał:

Najlepsze jest to że jechało za mną auto z ochrony. Na remontach pod Zielona Górą ja pojechałem na Świebodzin a oni odbili na Krosno Odrzańskie. I tyle ich widziałem. Do tego to byli Czesi i nie mieli pozwolenia na broń więc mieli tylko pałki i gaz. To cud że jeszcze nikt nie buchnął tego srebra.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Teraz droga na Zieloną elegancka.

Ja wczoraj sobie zamówiłem 2 szt pizzy i browary 😄 Po tygodniu nie jedzenia spowodowanego reakcją gardło-odbyt po każdym posiłku smakowało to prze bosko.

3 minuty temu, Showtits napisał:

gardło-odbyt

dwuznacznie do zabrzmiało :haha:

Edited by Cretux

Ciekaw jestem, kto był organizatorem tego transportu sreberka... Bo za taką organizację transportu to się mocno na garba należało...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP