Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Siedzimy, palimy i gadamy o d**** Maryni

Recommended Posts

Dla mnie Bomba takie drogi 😁 fajnie się lata 😂 nowe kapcie pirellki założone a i po maska coś tam jest to daje radę 😜 a zdziwienie co nie których co stoją pod gorkami, jak stara babka z plugiem z przodu bez problemu wjezdza , bezcenne 😂😂😂😁😁🤣🤣 a Wielkie oczy Pana krawata w Nowym BMW, wrecz nie doopisania 😂😂😂

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Cretux zapitalaj do sklepu po 1L wpisowe dla MIchasia i Pawełka musi być , Tera to masz już berło w łapie to trzeba uważać  no teraz to juz z Toba się nie pożartuje bo może być Ban , kutfa trza tera

Jest i on . Pogromca spamerów. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Koguty mają chęć

Posted Images

Fakt, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony trakcją vc. Oponki mam nowe dębica frigo hp2 i naprawdę jestem pozytywnie nimi zaskoczony.  Myślsłem, że przy tym śniegu będzie dużo gorzej. Ale frajda z jazdy super.

Dzisiaj opelek robił za konia pociągowego dla sanek.. . Uśmiech dzieciaków bezcenny.

IMG_20210117_171957.jpg.22822cffc9b2a697be968ff7faf1b295.jpg

Koń pociągowy trochę brudny ale gotowy :)

A moja dziś robiła za rozruch. Ojca aku w Passacie wyzionęło ducha. A w takim głupim miejscu jest, że trzeba jakieś plastiki wykręcać, żeby go wyciągnąć do ładowania

Za małolata taki kulig to było coś Super Wspomnienia,teraz nie ma gdzie wyjechać nawet bo pały zara mandat przypier..niczą.

Lubię zimę i szkoda ze od środy odwilż i chlapa. No ale cóż dobre i te parę dni. 

IMG_20210117_094514.jpg

Dnia 16.01.2021 o 17:03, oriencik napisał:

Oponki mam nowe dębica frigo hp2

Też mam Dębice i wczoraj w śnieżycy zrobiłem 300km bezproblemowo. Niestety trochę głośne moim zdaniem. 

Edited by michalm83
46 minut temu, michalm83 napisał:

Też mam Dębice i wczoraj w śnieżycy zrobiłem 300km bezproblemowo. Niestety trochę głośne moim zdaniem. 

Za tę cenę to naprawdę super opona. I całkiem dobrze się prowadzi na śniegu i mokrym

:haha:

Ale dziś jadąc do rodziców, to parę razy zwątpiłem czy nie stanę na nieodśnieżonej wiejskiej drodze. Nawet nie wiejskiej, a polnej. Tak orałem śnieg, że cały czas na szybę mi wywalało. Jakbym stanął, to piździet :D

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP