Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam jestem nowy od pewnego czasu mam bardzo dziwne objawy z moja Astra H 1.9CDTI 150 koni auto pochodzi z 2009 roku ma przejechane 240tkm. A mianowicie problem zacznę od 1. Problemu ciężko kręci przy odpalaniu akumulator nowy a wrażenie jakby rozrusznik spawał.2.po odpaleniu spaliny śmierdzą tak ze można się udusić Dodam ze nie kopci a same spaliny maja bardzo nie naturalny zapach nie czuć spalonego oleju i nie ubywa oleju.3 auto jeździ normalnie nie ma ubytku mocy spalanie w normie ale po przekroczeniu 140 km/h zapala się kontrolka silnika która średnio po 2 dnia sama znika, kod błędu NIESZCZELNOŚĆ W UKŁADZIE DOLOTOWYM ale utraty mocy nie ma można spokojnie ciągnąć auto ile fabryka dała czytałem ze wielu użytkowników przy tym błędzie ma utratę mocy a tu nic. A po wypedalowaniu błędów pojawia się na liczniku ECN.  060631 i muszę dodać ze cały czas swieci mi się na liczniku IDS bo to wersja z przyciskiem sport proszę o pomoc bo ręce już opadają niewiem od czego zacząć jutro wypedaluje znów bo pojawia się więcej błędów na liczniku 

Link to post
Share on other sites

Na początek sprawdź czy EGR jest sprawny

Link to post
Share on other sites

To jest zbieg kilku niedomagań. Sprawdź czy nie są przytarte łożyska ślizgowe w rozruszniku. One mogą stawiać opór podczas kręcenia się rozrusznika. Silnik diesla potrzebuje pierdo...ęcia. Przyjrzyj się układowi dolotowemu tak jak sugeruje komputer. Wystarczy mała nieszczelność i zaburza parametry w komputerze i generuje błąd.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...
UP