Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam czeka mnie wymiana sterownika silnika 

1.8 16v 125km Z18xe 

Pytanie mam .

1 jak wygląda taka operacja 

A) potrzebuje sterownik silnika taki sam jak mam ? Te same nr itp 

B ) o co chodzi z tym kodowaniem 

C) czy potrzebne są te same kluczyki co sterownik ?

2 czy da rade samemu ogarnąć temat 

3 gdzie szukać nowego sterownika ( tak pytam z ciekawości ile stoi nowy) 

. No to tyle :)

ps 

sterownik miałem regenerowany rok temu . Gwarancja się skończyła i mówili mi że po okresie gwarancji sterownik do wymiany będzie..

Już się dzieją jaja .. padł tempomat czasem wywali wtrysk itp .. Sterownik do wymiany :/.

Hej. Sterownik musisz szukać najlepiej taki sam i żeby był wylogowany. Następnie logujesz go do samochodu, ja właśnie jestem na tym etapie, na forum są porady jak zalogować sterownik, potrzebny będzie ci kod car pas z twojego wozu. Albo 2 opcja, ogłaszaja się na aukcjach że skopiują wszystko z twojego do drugiego sprawniego którego oferują na sprzedaż, montujesz i pali. Ja dałem ponad 400 za używkę i z tego co się dowiedziałem regeneracja nie ma sensu. 

IMG_20200506_051929.jpg

nie musisz nic kodować jeżeli kupisz komplet z innego samochodu tzn sterownik silnika + immo + pestki z kluczyków, nie muszą mieć też tych samych numerów - jeżeli kpisz w komplecie z jednego auta to podpinasz ecu, immo , wkładasz pestkę i ma od razu odpalić.

Witam. Mam pewien problem ze zmianą opcji wyposazenia, w zakładce silnik-programuj-konfiguracja wariantów programu, gdy zmieniam aby tempomat i klima była obecną wywala ze zbyt długi czas połączenia czy coś takiego, poza tym udało mi się zalogować sterownik i auto pali, tylko klima nie startuje.

Czy te ustawienia tylko techem da się ogarnać