Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wymiana skryzni F17 C374

Recommended Posts

Witam wszystkich.

niestety nadszedł i czas na moją VC 1.8  GTS  benzyna  w której muszę wymienić skrzynie -  niestety  pękł ząb w mechanizmie różnicowym

Proszę o podpowiedz osoby doświadczone w temacie

skrzynie którą teraz posiadam to F17 C374 z długim wybierakiem ( rok 2003 )

proszę o podpowiedz jaką skrzynie mogę zamontować  ....  tak aby nie było większych problemów. -taka sama na allegro chodzi po około 1500 pln.

z tego co się orientuje są skrzynie F17 C374, W374, C394 i W394,

jeśli kupie  skrzynie z krótkim wybierakiem ( około 500 pln )  to mogę do niej przełożyć mój długi bez żadnych przeróbek ? proszę o podpowiedz jak to wygląda z robocizną.

z góry dziękuje za pomoc

Dnia 30.04.2020 o 00:18, 8przemyslaw napisał:

proszę mi napisać panowie którzy wymieniali skrzynie czy np zamiast mojej F17 C374 mogę wstawić F17 W429 ? ten sam typ skrzyni z długim wybierakiem....

A co znaczy " skrzynia z długim wybierakiem" ??

Dnia 30.04.2020 o 00:18, 8przemyslaw napisał:

proszę mi napisać panowie którzy wymieniali skrzynie czy np zamiast mojej F17 C374 mogę wstawić F17 W429 ? ten sam typ skrzyni z długim wybierakiem...

w tej chwili mam 2 SIgI z tym silnikiem w jednym C374 w drugim W394 i moja małżonka mówi że tym krótkim nie da się jeździć i muszę potwierdzić że ten krótki nie nadaje się w trasę