Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

euphonic

Cd30mp3 a cd40opera

Recommended Posts

Informacja o włączeniu radia i podświetlenia leci po canie

Please login or register to see this quote.

A skąd najbliżej radia pociągnąć + od powswietlania przełączników?

Taped by mi9t.pro

Czy Op-Com China Clone 08/2010 PL poradzi sobie z logowaniem radia itp? Znajomego znajomy ma taki i mówi że możemy spróbować (ma wersję 1.99), jest na tyle dobrze, że mam carpass'y do zestawu opera oraz mojego auta

Taped by mi9t.pro

Tak poradzi z logowaniem

Witam,

Ponownie wrzucę screen.

Posiadam takie piny w swojej operze, pytanko, czy jeśli ustawie czy to opcom czy tech2 "występuje" dla twin audio, to czy na pinie AA pokaże mi się sygnał (+) po włączeniu radia? Czy muszę mieć cały moduł TA?

Obecnie nie ma żadnego napięcia tam

Please login or register to see this image.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200416/419a7196ee24afcd503ee8d09746b447.jpg&key=9e2e0b4bd9f9a06ad85d628e762bd4831ebdff95223ebf51d596058fb8fca5cd">

Taped by mi9t.pro

Posted (edited)

Z racji tego, że także posiadam Signuma polifta z 2008 roku z CD30 mp3 na pokładzie pragnę tylko wspomnieć o małym ale do tej odpowiedzi. Istnieje spora szansa, że jeżeli u kolegi jest GID o indeksie 0x408 to za dużo opcomem z chin nie zrobią, ponieważ ani china opcom ani vauxcom nie posiadają takiego indeksu w swojej bazie i nie radzą sobie z obsługą tego wyświetlacza. Jeżeli będą mieli potrzebę coś tam zmodyfikować to mogą trafić na problem. Sam się z tym problemem ostatnio spotkałem przy wymianie swojej CD30mp3 na operę i w nieokreślonym czasie będę próbował to zrobić klonem klona MDI a jak to nie zadziała to czeka mnie wycieczka do kogoś z TECH 2 choć czeka mnie jeszcze zabawa z zmieniarkami... . Co do kwestii głośników. Nawet na seryjnych głośnikach pomiędzy CD30 mp3 a operą jest już mocno słyszalna różnica. Co do wyłączania się radia to powinna być opcja w ustawieniach aby radio odpalało się/gasło po zapłonie - na wyłączonej będzie ono działać niezależnie od zapłonu. Nie wyłączy się po wyciągnięciu kluczyka ale też nie uruchomi się przy uruchomieniu auta.

Edited by kacp3r

Dzięki za odpowiedź, już do tego doszedłem w ustawieniach radia

Please login or register to see this image.

, muszę zalogować radio do auta, bo uciążliwy już jest komunikat o braku płyny do spryskiwaczy.

Druga sprawa tyczy się sygnału + na wyjściu radia po uruchomieniu go.

Jak w przypadku radio marketowych i niebieski kabel plusowy.

Czy idzie taki uzyskać z pinu 13. AA (sterowanie twin audio?) Po ustawieniu "występuje"?

Taped by mi9t.pro