Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

1.8 GTS 122

Ręczne ustawienie reflektorów

Recommended Posts

Panowie może ktoś miał taki problem jak ja, przed chwilą próbowałem ustawić prawy reflektor po powrocie ze stacji kontroli pojazdów. Koleś który robił przegląd zaczął kręcić że mam źle ustawione światła, nieważne pewnie chciał zarobić... Ustawiał za pomocą przyżądu i opuścił mi prawą lampę niżej niż lewa. W drodze powrotnej od razu zobaczyłem że jest nie tak jak powinno ponieważ nie widziałem prawie pobocza. 

Po powrocie do domu zacząłem ją ustawiać z powrotem na tą samą wysokości co lewa. Oczywiście chciałem zrobić lepiej niż było i przedobrzyłem. Wydaje mi się że śrubę od regulacji ręcznej pionowej wykręciłem całkowicie. Czy jest to możliwe? Proszę o info jak ktoś wie. Dzięki 

Mam akurat 2 zdemontowane lampy przedlift i chodzi i o to ?

Please login or register to see this image.

/monthly_2020_02/IMG_20200203_215119.jpg.76a77717a461901128b74a18daf55756.jpg" />

Jedną i drugą wykręcałem i nie wyszły.

U mnie obiaw był taki że gdy ustawiłem odcięcie światła na odpowiedniej wysokości, pomyślałem sobie że podniosę ją trochę wyżej... Po dodatkowym obrocie ustawione światło opadło. Podejrzewam że śruba wykręciła się z jakiegoś ślimaka. Jutro poprubuję jak nie uda, wyciągam reflektor :(

Nie wiem czy ustawienie na silniczkach nie ma znaczenia przy regulowaniu.

Po pierwsze jaki masz reflektor jak depo to się nie dziw było dużo o tym 

Ja miałem to samo każdą zmiana żarówki kończyła się wyciąganiem lampy ustawiłem na stałe przeplotłem cienkim drucikiem od zaczepu do obudowy to było rozwiązanie tymczasowe puki nie kupiłem lamp Hela