Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

olivierkan

Jakie siłowniki do elektrycznej klapy bagażnika

Recommended Posts

Hej wszystkim czy moglibyście mi pomóż ? Nie wiem jakie kupić siłowniki do klapy bagażnika która otwierana jest elektrycznie, jest ich tyle ze tego nie ogarniam

Please login or register to see this image.

/uploads/emoticons/default_sad.png">

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Please login or register to see this quote.

Dużo to jest do "zwykłej klapy" siłowników,a do elektrycznej używki bo Nowych można powiedzieć że nie ma i ele. ma inne mocowania siłowników jak się nie mylę niż zwykła.

Może jeszcze ktoś coś podpowie?

Edited by Rysu
Jak się mylę proszę mnie poprawić

No ja mam elektryczna, lecz nie trzymają mi siłowniki wcale :/ wiec muszę wymienić

To pewnie prawy siłownik już szmelc,jak jest dobry to sam bez lewego klapę utrzyma.Używka kosztuje swoje i też loteria,mi się udało kupić testować jeszcze na aucie dawcy czy działa jak należy jak do tej pory w 98% działa jak trzeba. Pamiętaj że siłowniki są blokowane takimi cieniutkimi drucikami i lepiej ich nie zgubić.

Sprawa ma się tak : kupiłem Vectrę lecz jak wspomniałeś prawego już w ogóle nie mam bo się urwał na gwincie i jest tam taka linka która tez jest urwana :/ lewy jest ale nie trzyma klapy. Mechanizm samej klapy jest sprawny wciskając na guziku od pilota zamek odskakuje i domyka jeśli jest otwarty. brakuje mi tak naprawdę guzika w klapie który odpowiedzialny jest za zamknięcie klapy i tych wspomnianych siłowników które utrzymają klapę i ja otworzą

Lewy jak zauważyłeś jest za słaby by sam klapę miał dzwignąć,szukaj używki,zapytaj w odpowiednim dziale na forum może się coś trafi.Ktoś dobrze modził skoro linkę urwał i przycisk zgubił.

Chyba najlepiej będzie wymieć oba te siłowniki ?bo może się okazać ze jest nie sprawny :/ czyli reasumując do naprawy będę potrzebował :
- dwa siłowniki
- cięgno zamka ( linka nowa )
- przycisk w klapie
Jeśli coś pominąłem popraw proszę

Please login or register to see this image.

/uploads/emoticons/default_smile.png">

I tak jak kupisz to pewnie komplet czyli 2xsiłownik a prawy jest razem z linką i mechanizmem więc linka odpada z listy,wymienic samą linkę pewnie by był problem (nie rozbierałem aż tak,ale stary leży w garażu muszę oblukać jak to tam jest zamocowana linka do siłownika)

W starym pancerz i linka już darły o siebie otuliny się wytarły i do tego rdza.

Edited by Rysu

Dziś obadałem linkę i tak samą linkę wymienisz jeżeli masz czym tulejki na końcówkach zaprasować (linka w otulinie pcv)

Ale całego pancerza już nie wymienisz chyba że dorobił by ktoś okucie które jest na jednym z końców pancerza to może by coś z tego było.

Edited by Rysu

Odnowie temat, czy któryś z kolegów dopasował jakiś siłownik (lewy) zamiast oryginału.