Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

mates08

montaż spryskiwaczy xenon

Recommended Posts

Witam. Temat dotyczy przedliftowej vectry c. Mam orginalny xenon tylko że zderzak siedzi od wersji bez i nie mam sprysków. Są zaślepione węże gdzieś przy zbiorniczku. Chciałbym dołożyć w zderzak spryski. I tak:

Widziałem jak ktoś miał włożone zwykłe jakieś dysze ale średnio to wyglądało. Chciałbym kupić te słupki z dyszami i wyciać w zderzaku otwór i to zamontować nawet jeżeli słupki nie będą w kolorze tylko czarne to chyba lepiej to będzie wyglądało jak te uniwersalne dysze. Znalazłem gdzieś takie słupki zamienniki za nie wielkie pieniądze. Fakt są czarne i jest do zestawu dysza i jakaś spinka. Pytanie jak to się montuje? Czy na zderzaku są jakieś szkice gdzie to wyciąć? I wgl czy wycinać o takiej samej średnicy jak ten słupek i go wkleić jakoś, czy wycina się mały otworek tylko a ten słupek jest zapiety tą spinką i to na tym się trzyma? Mógłby ktoś to naświetlić? A może ma ktoś taki zestawik w kolorze z167?

Na zderzaku są zaznaczone miejsca,  jak coś mam oryginalne spryski do przeflifta

Please login or register to see this quote.

W moim kolorze? Ile chcesz? 

twoj kolor mega niepopularny wiec watpie zebys znalazl w swoim kolorze

Please login or register to see this quote.

A w jakim kolorze masz? Mogę foto.? 

A nie pamiętam, muszę zerknąć,  zawsze obudowę możesz siebie pomalować,  żaden problem