Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

daber85

[Zamknięty]Nowe radio

Recommended Posts

Witam czy do mojej vectry c z 2003 r. mogę kupić praktycznie każde radio 2din? Czy od razu po zakupie mogę je bezpośrednio podłączyć czy potrzebuje dodatkowych elementów typu kostki, przejściówki, złączki itp? Na co muszę patrzeć przy wyborze radia ze względu na sterowanie przyciskami z kierownicy i czy do podłączenia tego potrzebuje znowu dodatkowych elementów i znajomosci elektroniki ? Pozdrawiam

Są tematy o zmianie innego radia niż ori ;)

Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Wiele tematów tego typu jest sprzed kilku lat a ja proszę o konkretną odpowiedź. Poprostu chcę iść do sklepu typu Media Markt czy innego i kupić radio, a potem cieszyć się muzyką w samochodzie po samodzielnym jego podłączeniu.

Kolego, myślisz, ze dostaniesz inną odp. niż w tematach ? Vectra też jest sprzed wielu lat i myślisz, że coś się zmieniło ? Radia się zmieniają ale podłączenie jest podobne. Czy to z MM czy ali. Weź trochę Kolego poczytaj, a nie zakładasz kolejny temat.

Media Markt otworzą w poniedziałek. Myślę, że do tego dnia troszkę poczytasz.

Please login or register to see this quote.

To, że nawet jeśli są sprzed kilku lat nie oznacza, że masz tworzyć nowy temat, wystarczy zadać pytanie w istniejącym temacie, przecież tak samo się możesz spodziewać odpowiedzi jak i w nowym.

Zaraz ktoś napisze, że "Zakładam temat, bo w istniejącym od miesiąca się nikt nie wypowiedział" i czy to są w ogóle argumenty?

Kolega

Please login or register to see this link.

zresztą wszystko ładnie podsumował, a ja temat zamykam, bo naprawdę kolejny tego typu nie jest potrzebny i tylko zaburza porządek forum.

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...