Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Mateuszx13

[Zamknięty]Vectra C Opóźniona Reakcja na Pedał Gazu

Recommended Posts

Witam, mam problem z Vectrą C. Problemem jest opóźniona reakcja na pedał gazu, po naciśnięciu przez 2-3s nic, a potem obroty wskakują na 3tyś. Jest to strasznie uciążliwe szczególnie przy ruszaniu oraz przy jeździe w mieście. Po podłączeniu do komputera wykazało błąd sondy (z tego co pamiętam za katalizatorem) oraz wentylatora obrotu 3 stopnia (ale to chyba nie ma nic wspólnego). Po wypięciu sondy bez zmian, dodam, że dzieje się to tylko na benzynie (na gazie jeździ się lepiej). Będe przymierzał się do kupna nowej sondy i tutaj moje pytanie, czy zamienniki dają radę? Jeśli tak, to jakie polecacie? Ewentualnie czy jest jakaś inna opcja na sprawdzenie co mu dolega? Z góry dziękuję. Silnik Z18XE + LPG

Naprawdę ciężko poszukać. Zajmuje, to mnie czasu niż napisanie tego tematu

Please login or register to see this quote.

Przeczytałem je wszystkie zanim napisałem temat, i szczerze mówiąc dużo się nie dowiedziałem. Jedna osoba miała podobny problem i rozwiązała go poprzez wyprostowanie styków. U mnie, to niestety nie pomogło. Pytanie moje więc brzmi: Czy zamienniki dają radę? Jakie polecacie?

Poważnie przeczytałeś wszystkie tematy, zdążyłeś napisać swój i to wszystko w 7 minut od zarejestrowania ?

Please login or register to see this quote.

Widzę, że nie mam czego tutaj szukać. Jakbyś nie wiedział, nie potrzebne jest konto do czytania tematów.

Kolego chciałem Ci pomóc i odszukałem tematy podobne do Twojego. Może i czytałeś. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi albo są niewyczerpujące, to zadawaj w nich pytania, żeby była ciągłość. A Ty się rejestrujesz, piszesz kolejny temat-klon i jakieś żale. Wpadniesz, dostaniesz odpowiedź i znikniesz, a takie tematy później zostają i jest bałagan. Przyjdą kolejni Nowi i nic nie mogą znaleźć. Uszanuj trochę i kontynuuj tematy, które istnieją. Czy to takie trudne ?

Lepiej się tego nie dało ująć.

Od siebie dodam, że zawsze dziwi mnie ten tok myślenia: "Tak, widziałem te tematy, przeczytałem je, nie było w żadnym odpowiedzi, ale jak założę kolejny, to na pewno ktoś odpowie".

Naprawdę tak ciężko dopisać pytanie do istniejącego tematu?

Ten zamykam, póki co nie usuwam, żeby sobie mógł kolega skopiować pytanie.

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...